Markíza si ide tvrdo za úspechom! Jej nový seriál žne úspechy, diváci ho neopúšťajú

, 21.01.2021 07:00
najhorší týždeň môjho života,
Aj druhá epizóda komediálneho seriálu si získala nadpriemernú priazeň Slovákov. Autor:

Najhorší týždeň môjho života je zatiaľ najúspešnejším komediálnym seriálom posledných rokov na Markíze. Aj druhá epizóda si udržala vysoko nadpriemerný výsledky sledovanosti a zvalcovala konkurenciu.

Seriálová novinka Najhorší týždeň môjho života si udržala priazeň divákov televízie Markíza aj s druhou premiérovou epizódou, ktorá sa vo štvrtok, 14. januára 2021, stala v oboch hlavných cieľových skupinách najsledovanejším nespravodajským programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V obchodne podstatnej cieľovej skupine 12 – 54 dosiahol hviezdne obsadený komediálny seriál naďalej výborný rating 9,7% a nadpriemerný trhový podiel 24,3%. Doslova si však podmanil cieľovú skupinu mladých žien vo veku od 12 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase jeho vysielania zabezpečili trhový podiel až 38,3%.

Ďalšiu dávku nedorozumení a trapasov v predsvadobnom týždni mladého páru si vychutnalo celkovo 504-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Pre porovnanie, prvá epizóda dosiahla sledovanosť na úrovni 12% a nadpriemerný trhový podiel 27,1%. Celkovo pri obrazovkách sedelo 562-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Prepad medzi prvou a druhou epizódou teda nie je až taký veľký.

Zdena
		Studenková v seriáli Najhorší
		týždeň...
Jozef Vajda
		v seriáli Najhorší týždeň
		môjho...
+8Dominika Kavaschová v
		seriáli Najhorší
		týždeň...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #sledovanosť #seriál Najhorší týždeň môjho života #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku