Po Vianociach sa pripravte bláznivý seriál! Zabudnite na Rexa, je tu Bodka...

Televízia JOJ je na rok 2021 pripravená! Dáva o tom vedieť, už počas nadchádzajúcich Vianoc. Nosným prvkom je seriál Bodka, ten bude mať premiéru 9. januára.

, 19.12.2020 07:00
bodka, seriál bodka, jakab, vačková, labuda, Foto:
Seriál Bodka prichádza. Diváci ho uvidia už začiatkom januára.

Kompetentní nechcú nechať nič na náhodu a seriál Bodka sa dočkal nevídanej podpory. Televízia na psom hrdinovi postavila celé vianočné jingle, čo rozhodne nebýva zvykom. Diváci tak už od Mikuláša majú na očiach nového seriálového hrdinu a jeho ľudského pána, aby si na nich zvykli a uzrelo v nich presvedčenie, že to v januári skúsia.

Vianočný ident
		televízie JOJ pre rok 2020.
Vianočný ident
		televízie JOJ pre rok 2020.
+3Vianočný ident
		televízie JOJ pre rok 2020.

Na začiatku bol celkom obyčajný pes, ktorý ignoroval ľudí. A celkom obyčajný človek, ktorý nenávidel psov. Osud ich však dal dokopy a stali sa z nich priatelia – teda, v rámci možností. Komicky sa začne prelínať život ľudí s ríšou psov. Bodka so Šimonom najskôr pracujú na kriminálke. Keď ich vyhodia, založia si televíziu pre psov a neskôr detektívnu kanceláriu.

Popritom riešia Bodkove avantúry, zradu jeho brata Dvojbodku a pomstu voči cirkusantovi, ktorý pracuje pre samotného Diabla a chce Bodku zničiť. Platí pritom, že psy majú bohatší a veselší život ako ľudia. Dokážu sa dorozumieť iba myšlienkami, ovplyvňujú svetovú politiku, problémy riešia na hromadných seansách, ale sa aj hádajú, podvádzajú a bojujú proti sebe /vojna krátkosrstých proti dlhosrstým/.

Hovoriaci figliar Bodka, guru všetkých psov vlkodav Starý Mój a prostoduchý buldoček Golem Vám predstavia dobrodružný svet, o ktorom ste doteraz ani netušili. Deti budú milovať psie kúsky, teenageri čierny humor a dospelí sa opäť vrátia do detstva. Celá rodina sa bude sa smiať aj báť zároveň!

Vianočný ident televízie JOJ pre rok 2020.
Vianočný
		ident televízie JOJ pre rok 2020.
+2Vianočný ident
		televízie JOJ pre rok 2020.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2021 #Robo Jakab #seriál Bodka #televízia JOJ