Markizácky najnovší seriálový počin sa hlási o slovo! Pozrite si prvé zábery

, 27.12.2020 07:00
najhorší týždeň môjho života, kristína...
Hlavné postavy v novom seriáli stvárni Kristína Svarinská a Roman Poliačik. Autor:

Počas vianočného trojdnia televízia Markíza začala promovať svoju jedinú seriálovú novinku pre rok 2021. Máme pre vás prvé zábery! Kto si myslel, že bude musieť čakať dlho, tak sa mýlil. Na obrazovky sa dostane už 7. januára.

Najhorší týždeň môjho života sa hlási o slovo! Rovno na Štedrý deň, pomerne netradične, spustila promo na svoj najnovší seriál. Pričom ide o jedinú novinku, ktorá si odohrá premiéru už o niekoľko týždňov. Zvyšok roka sa diváci môžu tešiť na nové sezóny obľúbených stálic. Nasadenie neopozeranej novinky do obdobia tesne po sviatkoch môže byť len výhodné, keďže vysielanie premiér sa bude rozbiehať len veľmi pozvoľna a divák bude hladný po nejakej premiére.

Najhorší týždeň môjho života sa divákom...
Najhorší týždeň môjho života sa divákom predstaví už začiatkom januára. Autor: TV Markíza

Najhorší týždeň môjho života je slovenskou adaptáciou britského komediálneho seriálu The Worst Week of My Life, ktorý v rokoch 2004 – 2006 vysielala stanica BBC One. Lokálne verzie seriálu vznikli napríklad aj v Nemecku, USA, Taliansku, Rumunsku, či Grécku.

Viac o seriáli Najhorší týždeň môjho života v článku: Toto budete chcieť vidieť! Markíza predstavuje svoju jedinú seriálovú novinku

Markíza staví opäť na humor! Najhorší týždeň môjho života so svojimi ôsmimi časťami ukáže života budúcich mladomanželov a ich najbližších, ako sa pripravujú na svoj veľký deň. Netušia, že ich čaká poriadne kľukatá cesta k oltáru. Pozrite si prvé zábery z najnovšieho seriálu!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Vianoce 2020 #televízia Markíza #seriál Najhorší týždeň môjho života #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku