Anketa: Jojka zažíva ťažkú jeseň, seriály sa poriadne trápia! Ktorý sledujete?

, 17.10.2020 07:00
uhorčík, prázdniny, nový život,
Jojka túto jeseň ponúka tri seriály. Ktorý z nich sledujete? Autor:

Tohtoročná jeseň a začiatok novej televíznej sezóny bol plný očakávaní. Tie sa veľmi rýchlo rozplynuli, keď v septembri nastala krutá realita. Diváci sa vo veľkom nedostavili a najviac na túto skutočnosť doplatila práve Jojka. Jej seriály, ktoré v nedávnej minulosti neraz pozitívne prekvapili dosiahnutou sledovanosťou, teraz bojujú s nie dobrou odozvou. Ktorý z jojkárskych seriálov sledujete počas tejto jesene?

1. Nový život – 2. séria

Začiatkom septembra sa po vynútenej pauze z jari vrátil do vysielania Nový život, ktorý v prvých mesiacoch tohto roka naozaj pozitívne prekvapil diváckou odozvou. Celková sledovanosť sa pravidelne pohybovala okolo 400-tisíc divákov a pre Jojku to bol jednoznačný úspech, o to viac, že išlo o takmer denný seriál v hlavnom vysielacom čase. Avšak niekoľkomesačná pauza seriálu neprospela. Nastala aj zmena vo vysielaní, po novom sa uvádza už len dvakrát do týždňa, vždy v utorky a štvrtky. Nový život sa spamätáva len veľmi pomaly z takmer polovičnej straty divákov, v októbri sa vzmáhajú štvrtkové epizódy, utorok je stále beznádejný.

2. Prázdniny – 4. séria

Obľúbený rodinný seriál sa takisto vrátil po dlhšej pauze. Zvyčajne sa vysielal vždy počas jari, tento rok to nešlo kvôli koronakríze. Priestor dostal, vôbec po prvý a poslednýkrát, na jeseň. Prázdniny sa končia, aktuálna sezóna je rozlúčková. Avšak ani tento fakt neprilákal rekordné množstvo divákov. Prázdniny, ktoré kedysi vedeli poriadne podkúriť Markíze sa končia v ľahkých podpriemeroch.

3. Uhorčík – nový seriál

Začiatkom októbra Jojka posilnila svoju seriálovú ponuku o ďalší kúsok. Bizarnú grotesku o zbojníckej družine. V tomto seriáli nie je nič normálne a nič podobné sa ešte slovenskými obrazovkami neprehnalo. Hoci mnohí ho kritizujú, získal si najviac divákov a nateraz sa javí ako najväčší seriálový úspech tejto jesene Jojky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia JOJ #seriál Uhorčík #seriál Nový život #prázdniny #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku