Jojka pritvrdí v boji o diváka! Nasadí netradičný komediálny seriál

, 21.09.2020 07:00
uhorčík, seriál uhorčík,
Nový bláznivý komediálny seriál by sa mal na obrazovky Jojky dostať už v októbri. Autor:

Televízia JOJ ako prvá posilní v októbri svoju premiérovú ponuku o ďalší seriál. Opäť pôjde o netradičný počin v našich končinách.

Uhorčík je ľahká paródia na zbojnícke výčiny Jánošíkovej družiny, v ktorej sa historické fakty rozchádzajú a zasa schádzajú s odrazom súčasnosti. Dozvieme sa, že skutočným lídrom a lišiakom v jednej osobe nikdy nebol Jánošík, ale Tomáš Uhorčík!

Uhorčík je stále o krok vpred. Až tak, že svoju dobu predbehol a zostal nepochopený celou družinou. Napriek tomu sa s láskou stará o Jánošíkov imidž a snaží sa z neho vykresať vzor, ktorý by mohli nasledovať generácie. Je krôčik od úspechu. Už len ukočírovať Hrajnohu, Slotovčíka, Ilčíka, Hendykepčíka, Rapčíka, Gejdošíka a pospolitý ľud. Potom grófa a grófku Somlónyi, ich dcéru a hordu drábov pod vedením Csákyho. A ešte k tomu konkurenčnú zbojnícku družinu…

Aj keby to Uhorčík všetko zvládol, čaká ho najväčšia výzva – jeho dvojča Brigita. Jasnovidka a ježibaba, ktorá má Uhorčíka na háku. Tomáš musí urobiť všetko preto, aby mu to nepokazila a nedostala tam aj ikonu Juraja Jánošíka.

V hlavných úlohách sa predstavia herci ako René Štúr, Sväťo Malachovský, Juraj Rašla, Marián Labuda, Tomáš Bezdeda, Martin Mihalčín, Jozef Adamčík, Nathael Luciano Tsimbazafy, Henrieta Jančišinová-Kolláriková, Karin Haydu a ďalší.

Jojka už stihla predstaviť aj prvú upútavku, ktorá je súčasťou väčšej imidžovej kampane, ktorá bude tento seriál sprevádzať. Promo má kreatívne pod palcom riaditeľ programu a spravodajstva Roland Kubina, riaditeľ kreatívy Ondrej Garan Hutník a projektový režisér Marián Kolík. Hudba k upútavke a titulná skladba k seriálu s rovnakým názvom – Uhorčík – je od kapely Heľenine oči. V malej úlohe sa ocitol aj finančník Patrik Tkáč.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízny reštart #televízia JOJ #seriál Uhorčík #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku