Anketa: Toto sú tri najhoršie slovenské seriály! Poďte vybrať jedného "víťaza"

Veľká letná anketa je po roku opäť tu! Televízna sezóna 2019/2020 sa uplynutím posledného júnového dňa skončila. Je načase, po ročnej pauze, opäť nájsť najhorší slovenský seriál tejto sezóny. Hlasovanie bude prebiehať v štyroch kolách.

, 25.07.2020 07:00
oteckovia, ministri, horná dolná, Foto:
Finálová trojka najhorších slovenských seriálov, vyberte "víťaza" júlovej ankety.
20

** V prvom kole unikli hanbe tri seriály: Markizácke Sestričky a Susedia, jojkárska Trhlina a kriminálka Za sklom.

V tom druhom ste „zachránili“ Hniezdo z dielne RTVS a dva jojkárske seriály: jarnú novinku Jenny a denný seriál Nový život. Tesne pred bránami finále skončili svoju púť seriály Bola raz jedna škola, Hrobári a Delukse. **

Prvé, druhé, ale už aj tretie kolo je úspešne uzavreté, v ponuke bolo trinásť seriálov. Začína sa štvrté a posledné kolo, v ktorom hlasujete za tri seriály, počas najbližšieho týždňa vyberiete jedného „víťaza“ a ten získa titul najhorší slovenský seriál uplynulej televíznej sezóny.

Vyhodnotenie ankety sa dozviete v sobotu, 29. augusta, spolu s výsledkami augustovej ankety o najlepší slovenský seriál uplynulej sezóny. Je to na vás, hlasujte!

UPOZORNENIE: Do letnej ankety nie sú zaradené jarné markizácke seriály Červené pásky a Pán profesor, keďže ich televízia kvôli pandémii stiahla po dvoch až troch častiach z vysielania a preto nie je možné posúdiť ich celkovú kvalitu.

1. Oteckovia – TV Markíza

Markíza musela ukončiť vysielanie piatej série obľúbeného podvečerného hitu na začiatku apríla. Minuli sa jej predtočené epizódy. Nakrúcanie sa obnovilo začiatkom júna, nové epizódy uvidia diváci na jeseň.

Upútavka na piatu sériu.

2. Horná Dolná – TV Markíza

Z obrazoviek zmizli aj premiérové časti komediálnej stálice, nahradili ich reprízy. Návrat nových epizód televízia avizuje na jeseň.

Počas pandémia vznikla špeciálna korona epizóda.

3. Ministri – TV JOJ

V septembri sa na obrazovky vrátili Ministri s druhou sériou, ktorá bola ešte jedovatejšia, ako tá prvá. Nenechali na nikom nitku suchú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
20 debata chyba
Viac na túto tému: #televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch