Anketa: Ževraj nepozeráte slovenské seriály? Omyl! Ukazujú sa favoriti

, 20.06.2020 07:00
červené pásky, oteckovia, susedia, nový život,...
V treťom kole hlasujete za päť seriálov, do záverečného štvrtého postúpia už len tri seriály a z nich vyberiete víťaza. Autor:

Počas prvého letného mesiaca budú čitatelia Pravdy hľadať svoj najobľúbenejší jarný seriál, ktorý nútene zmizol z televíznych obrazoviek kvôli koronakríze. Hlasovanie sa uskutoční až v štyroch kolách. Prvé a druhé kolo je úspešne uzavreté. Začína sa tretie kolo (20. jún - 26. jún), do ktorého postúpilo päť seriálov, ktoré vám najviac chýbajú. Rozhodovať o víťazovi budete vo štvrtom kole a budete si vyberať z troch seriálov. Hlasovanie bude prebiehať od 27. júna do 3. júla. Je to len na vás!

V prvom kole ste vyradili dva jojkárske seriálu, ktoré vám najmenej chýbajú: Jenny a Bola raz jedna škola. V druhom ste vyradili, pre zmenu, dva markizácke seriály – Hornú Dolnú a jarnú novinku Pán profesor. V hre je ešte ďalších päť seriálov. Do štvrtého kola postúpia už len tri seriály, z ktorých vyberiete víťaza.!

1. Oteckovia – TV Markíza

Markíza musela ukončiť vysielanie piatej série obľúbeného podvečerného hitu na začiatku apríla. Minuli sa jej predtočené epizódy. Nakrúcanie sa obnovilo začiatkom júna, nové epizódy uvidia diváci na jeseň.

Upútavka na piatu sériu.

2. Susedia – TV Markíza

Prvou obeťou pandémie boli Susedia. Z novej ôsmej série sa odvysielali len dve epizódy.

Upútavka na začiatok ôsmej série.

3. Červené pásky – TV Markíza

Jarná novinka z nemocničného prostredia, ktorá dojemne a moderne ukázala životy mladých pacientov sa stal okamžite hitom. Televízia seriál stiahla po dvoch epizódach, doteraz nepotvrdila, kedy sa vráti.

Červené pásky zmizli po dvoch častiach.

4. Nový život – TV JOJ

Denný seriál od januára zaznamenal obrovský úspech a vytvoril si veľkú divácku základňu. Ani redukované vysielanie, raz do týždňa, nestačilo, aby sa udržal na obrazovke počas korony. Počas apríla musel ísť na nútenú prestávku. Druhá séria sa vráti na jeseň.

5. Hniezdo

Najväčší hit RTVS za novodobú históriu. Rodinná dráma opantala Slovákov a prinášala verejnoprávnej televízii obrovské rekordy. Aj napriek korona videli seriál diváci bez obmedzení.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #susedia #seriál Nový život #seriál Hniezdo #seriál Červené pásky #RTVS #Oteckovia #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku