Zmätky pokračujú! Markíza na poslednú chvíľu sťahuje premiéru zábavnej šou

, 18.03.2020 07:00
adela vinczeová, dano dangl, 2 na 1,
Zábavná šou 2 na 1 sa na poslednú chvíľu nevráti. Ako náhradu Markíza ponúkne reprízy Chart Show. Autor:

To, čo platilo ešte pred pár hodinami, aktuálne už neplatí! Televízie musia meniť svoje plány z hodiny na hodinu. Dôvod? Koronavírus. Televízny líder ešte pred pár dňami mal v úmysle robiť prvé zmeny v programovej štruktúre s cieľom zmeniť výkon najslabšieho dňa v týždni. Zároveň táto zmena mala zamiešať kartami a podkúriť Jojke.

Práve stredy patrili od januára novým epizódam Chart Show, ktorá kedysi zabezpečovala Markíze vysoké nadpriemery. Rok 2020 sa však túto šou nezačal s úplným úspechom a výkon relácie skôr dokázal uhrať priemerné hodnoty, čo využila konkurenčná Jojka a jej Nový život práve v tento deň dosahoval najlepšie výsledky a pravidelne, čo do počtu divákov porážal Markízu.

Niekoľkokrát sa Jojke podarilo dokonca prekročiť hranicu 500-tisíc divákov. Od marca k tomuto seriálu pribudla dojemná novinka Jenny. Aj tu však nastáva zmena! Jenny sa, po novom, posúva na štvrtok, premiérové epizódy diváci uvidia už o 20:35. Nový život sa bude vysielať už len jedenkrát do týždňa a to práve počas stried.

Markíza mala ideu dať Chart Show prestávku a vytiahnuť minuloročný tromf. Vrátiť sa mala šou 2 na 1 s Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Produkčne extrémne náročná relácia v roku 2019 lámala rekordy sledovanosti, preto nebolo prekvapením, že televízia v nakrúcaní pokračovala. Avšak darí sa vyprodukovať len obmedzený počet epizód a to je kameň úrazu nasadenia. 2 na 1 by vyplnila len niekoľko týždňov vo vysielaní, vzhľadom na zákaz nakrúcania, nové časti sú len v príprave.

Práve od návratu 2 na 1 si Markíza sľubovala vylepšenie skóre počas stried a oslabiť Nový život, ktorý má však veľkú výhodu vo veľmi lojálnom publiku. S okamžitou platnosťou platí najnovšia zmena, 2 na 1 sa vysielať nebude. V programe zostáva Chart Show, avšak televízia ponúkne len reprízové časti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #seriál Nový život #seriál Jenny #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku