Anketa: Táto zima je štedrá na seriály! Ktorý z nich máte najradšej?

, 25.01.2020 07:00

Slovenské televízie znova prekvapili. Býva zvykom, že počas zimy neuvádzajú vo väčšej miere nové projekty, tentokrát je všetko úplne inak. Diváci sa od začiatku januára môžu tešiť z prítomnosti viacerých slovenských seriálov.

Slovákov počas tejto zimy bavia až tri...
Slovákov počas tejto zimy bavia až tri slovenské seriály. Autor: TV Markíza/TV JOJ/RTVS

Do boja o priazeň divákov prekvapujúco vstúpili všetky tri slovenské televízie a darí sa všetkým. Markíza vrátila po vianočnej pauze do vysielania Oteckov, ktorí tak započali svoj tretí rok existencie piatou sériou. Jojka vyrukovala s úplnou novinkou, rodinným seriálom Nový život.

Zahanbiť sa nenecháva ani verejnoprávna RTVS, tá ponúka divákom dramatický seriál Hniezdo, ktorý je po dvoch rokoch opäť rýdzo slovenským seriálom z jej produkcie.

Všetky tri seriály prinášajú pre televízie značné nadpriemery. Oteckovia tradične kraľujú podvečerom počas pracovného týždňa. Jojka vysiela Nový život trikrát do týždňa v hlavnom vysielacom čase a RTVS tradične ponúka pôvodnú tvorbu počas nedeľného prime-timu. A práve posledná menovaná, nateraz, v diváckej priazni vyhráva. Hniezdo, do počtu divákov, je jednotkou.

Ktoré z trojice zimných seriálov máte najradšej? Môžte si zvoliť aj kombinácie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #televízia JOJ #seriál Nový život #seriál Hniezdo #RTVS #Oteckovia #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku