Sú späť s novou sériou! Oteckovia vstupujú do tretieho roku vysielania

, 13.01.2020 07:00
oteckovia,
Oteckovia sú späť s 5. sériou. Autor:

Televízia Markíza nenechala príliš dlho oddychovať svoj denný seriál. Oteckovia sa s divákmi iba začiatkom decembra a už prichádzajú nové epizódy.

Už v pondelok 13. januára sa obľúbený seriál vracia po vianočnej pauze späť. Oteckovia vstupujú do tretieho roku vysielania v poradí so 360. epizódou. Nedávno skončená štvrtá séria sa končila veľkým zvratom, ktorý ovplyvní dej aj prichádzajúceho pokračovania. Do príbehu sa vrátil Peťuška – Emina sestra – v podaní Natálie Puklušovej. Tá sa „rozhodla“ odpustiť svojmu bývalému partnerovi Marekovi (Vlado Kobielsky) všetky jeho prešľapy a vrátiť sa k nemu.

Piata séria sľubuje však omnoho viac, keďže Markíza jej venovala veľkorysé promovanie vo svojom vysielaní. Každý o oteckov sa dočkal vlastnej upútavky. Vlado chce niečo robiť so svojou cholerickou osobnosťou, Alex si chce dať pokoj od žien, Marek bojuje so svojim chronickým klamaním a Tomáš je zase zamotaný medzi ženami. Nové osudy sú tu pre divákov už od pondelka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#oseriáloch #Oteckovia #televízia Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku