Aj my vieme robiť dobré seriály! Tieto určite stoja za vašu pozornosť

, 25.12.2019 07:00
táňa pauhofová, bez vedomia,
Hlavnú úlohu v novom seriáli z produkcie HBO stvárňuje Táňa Pauhofová. Autor:

Postupne sa menia pomery aj u nás a prestáva platiť, že slovenské, prípadne česko-slovenské seriály sú menej kvalitné. A navyše si ich môžte pozrieť kedykoľvek chcete z archívu.

1. Bez vedomia – HBO

Udalosťou tohto roka bolo uvedenie nového česko-slovenského seriálu z dielne HBO. Bez vedomia ukazuje posledné hodiny komunizmu u nás a nebezpečnú špionážnu hru, do ktorej sa mnohí nechtiac zapletú. Šesťdielna miniséria je celá dostupná na HBO GO a určite sa oplatí sadnúť si na pár hodín k televízoru.

2. Za sklom – JOJ

Na jeseň tohto roka televízia JOJ uviedla dlhoočakávanú tretiu a finálovú sériu svojej prestížnej kriminálky. Tvorcovia poriadne pritvrdili a hra na fikciu sa skončila. Dej inšpirovaný aj vraždou novinára a jeho snúbenicu priniesol priam ľadovú sprchu pre každého diváka. Všetky epizódy sú dostupné v archíve Jojky.

3. Sestričky – Markíza

Lekárska dráma, ktorá očarilo moderným vizuálom, dobrým scenárom a kvalitným obsadením. Slováci Sestričky jednoducho milujú, čoho dôkazom je stúpajúca sledovanosť druhej série. Tretia séria sa dostane na obrazovky v roku 2020.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Bez vedomia #HBO #HBO Europe #oseriáloch #seriál Sestričky #televízia JOJ #televízia Markíza #Za sklom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku