Anketa: Jojka priniesla pestrú paletu seriálov! Ktorý je najlepší?

Televízna dvojka - Jojka - sa nebojí experimentovať a túto jeseň, opäť, priniesla žánrovo rôznorodé seriály, aby si každý divák mohol vybrať. Ponúka humor, zábavu, komédiu, ale aj vážnejší kriminálku. Ktorý zo seriálov je najlepší?

, 02.11.2019 07:00
5

1. Delukse – 1. séria

Štvrtého septembra stanica vyrukovala s prvou seriálovou novinkou s názvom Delukse. Narozdiel od konkurencie, ktorá nenecháva nič na náhodu a vracia overené hity, Jojka pôjde ťažšou cestou a slovenskí diváci okúsia bláznivú komédiu z päť hviezdičkového hotela, kde nie je nič tak, ako má byť.

2. Ministri – 2. séria

Počas minuloročnej jesene tento seriál vzbudil poriadne vášne. Fiktívna slovenská vláda na čele s egocentrikom Milankom a jeho skorumpovanými pobočníkmi týždeň, čo týždeň prinášali poriadne kontroverzné epizódy.

3. Za sklom – 3. séria

Po roku je späť aj bezútešná slovenská realita, tretia a posledná séria ukázala nielen vraždu novinára, ale aj nechutné prepojenia mafie a politiky. Je to naozaj tak?

4. Hrobári – 1. séria

Sobotné večery, netradične, patria aj slovenským seriálov. Jojka zariskovala a ponúkla svojim divákom pôvodnú tvorbu počas víkendu, keď to nebolo vo zvyku. Risk jej vyšiel, nová čierna komédia je hit.

5. Trhlina – miniséria

V septembri diváci mohli vidieť seriálovú verziu kinohitu Trhlina, ktorá priniesla doteraz ignorovaný žáner na obrazovky – triler s prvkami hororu. A bolo sa na čo pozerať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
5 debata chyba
Viac na túto tému: #Za sklom #televízia JOJ #seriál Ministri #seriál Hrobári #oseriáloch #Delukse