Inkognito má za sebou neuveriteľný výkon! Zostrelí Susedov?

, 07.10.2019 07:00

Minulotýždňový pondelok priniesol ďalšie neuveriteľné výkony televíznych stálic. Prvé husle, tentokrát, hrá jojkárske Inkognito. To má za sebou jesenný rekord.

Kým pred dvoma týždňami Susedia mali na svedomí svoj nový jesenný rekord, minulý týždeň sa o svoj rekord postaralo jojkárske Inkognito. Vtedy Susedia si v skupine 12 – 54 znova siahli na magický piedestál – 10% sledovanosť. Trhový podiel sa vyšplhal na úroveň 27.8 percenta. V cieľovke 12+ si Susedov pozrelo, doteraz, najviac divákov v rámci aktuálnej 7. série – 467-tisíc, čo je nárast o 50-tisíc oproti predošlej epizóde.

Inkognito na Susedov v obchodne relevantnej skupine 12 – 54 nemá. Markizácky sitkom medzi mladšími divákmi tradične vyhráva. Jojkárska šou naopak býva jednotkou v širšej cieľovke. Avšak minulý pondelok sa Susedom priblížilo aj v tejto strategickej skupine. Celkovo si zábavnú reláciu na Jojke pustilo až 531-tisíc divákov s trhovým podielom 24.6%. Pred dvoma týždňami si Inkognito pozrelo 483-tisíc Slovákov. Už vtedy krivka narástla o 60-tisíc divákov. Teraz opäť išla krivka hore takmer o 50-tisíc.

Susedia si neudržali 10% rating spred dvoch týždňov a opäť sa vrátili do svojich štandardných hodnôt na úrovni 8.7-percentnej sledovanosti a 23.8% trhovému podielo. Celkovo si ich pozrelo 402-tisic divákov. V celkovom publiku tak Inkognito posledné týždne výraznejšie posilňuje oproti markizáckemu sitkomu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #susedia #oseriáloch #inkognito
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku