V septembri sa roztrhlo vrece so seriálmi! Ktorý z nich ste pozerali?

, 28.09.2019 07:00

Markíza s Jojkou nabehli, od septembra, na jesenné vysielacie schémy. Čo v preklade znamená, že slovenské publikum sa dočkalo množstva premiér obľúbených relácií, ale najmä seriálov. Ktorý z nich ste počas prvého jesenného mesiaca uprednostnili?

1. Oteckovia – 4. séria (Markíza)

V pondelok, 2. septembra, sa partička oteckov vrátila a spolu s nimi ich ratolesti, manželky, priateľky a každodenné radosti, ale aj strasti, ktoré pozná každý z nás.

2. Susedia – 7. séria (Markíza)

Markíza naservírovala v rovnaký deň aj ďalšiu veľkú premiéru. Po letnej pauze sa vrátili aj Susedia, fanúšikov čakala už siedma séria ich obľúbeného sitkomu, v ktorom nastali zaujímavé zmeny v deji.

3. Sestričky – 2. séria (Markíza)

V utorok, 3. septembra, sa po ročnej pauze na obrazovky Markízy vrátili aj obľúbené Sestričky s 10-dielnou druhou sériou. Minulú jeseň táto lekárska dráma príjemne prekvapila nielen spracovaním, ale aj sledovanosťou, ktorou ju diváci odmenili. Zo Sestričiek sa stal jednoznačný hit minuloročnej jesene.

4. Horná Dolná – 10. séria (Markíza)

Markizácka predstava o slovenskej dedine má pred sebou míľnik. Vstúpila do vysielania neuveriteľnej desiatej série!

5. Delukse – 1. séria (JOJ)

Zahanbiť sa nenechala ani Jojka, ktorá v stredu, 4. septembra, vyrukovala s prvou seriálovou novinkou s názvom Delukse. Narozdiel od konkurencie, ktorá nenecháva nič na náhodu a vracia overené hity, Jojka pôjde ťažšou cestou a slovenskí diváci okúsia bláznivú komédiu z päť hviezdičkového hotela, kde nie je nič tak, ako má byť.

6. Ministri – 2. séria (JOJ)

Počas minuloročnej jesene tento seriál vzbudil poriadne vášne. Fiktívna slovenská vláda na čele s egocentrikom Milankom a jeho skorumpovanými pobočníkmi týždeň, čo týždeň prinášali poriadne kontroverzné epizódy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #televízia JOJ #televízia Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku