Šok pre Markízu! Delukse na Jojke preskočilo Oteckov aj šou o chudnutí

, 11.09.2019 07:00
seriál delukse, delukse, zuzana fialová,...
Jojke vyšiel štart novinky Delukse naplno. Autor:

Podarí sa nevšednému komediálnemu seriálu z dielne televízie JOJ udržať si divákov aj počas ďalších týždňov? Markíza brojí so šou o chudnutí. Druhá séria Extrémnych premien štartovala ako silná dvojka. Zmení sa počas dnešného večera situácia?

Jojka ponúkla počas minulého týždňa rovno dve epizódy z novinky Delukse. Seriál má celkovo 16 častí, v ktorých hosťujú desiatky hercov v epizódnych úlohách, pričom každá epizóda je samostatným príbehom. Stanica si týmto krokom pomohla a vyplnila celé okno v hlavnom vysielacom čase. Na seriál o luxusnom hoteli, v ktorom každý rád býva, ale nerád by tu niekto pracoval bolo zvedavé značné publikum a vybojoval si prvé miesto v sledovanosti.

Markíza, pred týždňom, vrátila so vysielania, po dvojročnej pauze, šou o chudnutí Extrémne premeny, tie si počas prvej série získali značnú popularitu a televízia sa rozhodla pokračovať v produkcii tejto mimoriadne nákladnej a časovo náročnej relácie, ktorú nie je možné uvádzať každý rok. Tentokrát sa však musela pokloniť Jojke, keďže slovenskí diváci boli viac zvedaví na bláznivý komediálny seriál.

Extrémne premeny štartovali s 6.3% sledovanosťou a trhovým podielom na úrovni 20.6 percenta v rámci obchodne relevantnej cieľovky 12 – 54. Ide o medzisezónny pokles približne o dve až tri percentá. V tejto sledovanej skupine Delukse zvíťazilo len o jednu desatinu percenta.

Herečka Iveta
		Pagáčová ako upratovačka
		Gizka...
Herečka Zuzana Fialová
		ako riaditeľka
		hotela...
+7Herečka Gabriela
		Marcinková ako chyžná Lenka
		v...

Iná situácia bola v širšej cieľovej skupine 12+. Tu Delukse jasne dominovalo. Celkovo si štart seriálu pozrelo 384-tisíc divákov, čo je o 100-tisíc viac ako dosiahli konkurenčné Extrémne premeny. Táto hodnota znamená pre Jojku zisk 8.4% sledovanosti a 19,5-percentného trhového podielu. Konkurencia získala 15.5% trhový podiel.

VIDEO: POZRITE SI PREMENY GABRIELY MARCINKOVEJ

Delukse bolo dokonca najsledovanejším nespravodajským programom, seriál preskočil aj podvečerných Oteckov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch #Extrémne premeny #Delukse
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku