Takto ste rozhodli! Toto je najlepší a najhorší slovenský seriál sezóny

, 31.08.2019 07:00

Leto je na svojom konci, počas dvoch mesiacov čitatelia Pravdy hlasovali vo veľkých anketách a hľadali odpoveď na dve otázky. V júli hľadali najlepší slovenský seriál uplynulej televíznej sezóny a v auguste, naopak, ten najhorší.

Júlová, aj augustová anketa bola rozdelená do štyroch kôl. Počas sezóny 2018/2019 komerčné televízie odvysielali, dovedna, desať seriálov. V prvom kole bojovalo vždy všetkých desať. Do druhého kola postúpilo sedem seriálov. Do tretieho sa dostalo päť a v záverečnom treťom kole čitatelia Pravdy vyberali z top trojky jeden najlepší alebo najhorší seriál.

Najlepší seriál sezóny 2018/2019 je…

Júl sa niesol v hľadaní toho najlepšieho. V prvom kole ste nemilosrdne vykopli zo súboja o najlepší seriál týchto adeptov: Horná Dolná, Naši a Autoškolu. Počas druhého týždňa hlasovania išli z kola von jojkárske seriály Ministri a Som mama. Tretie kolo znamenalo stopku pre jojkárske Prázdniny a markizácku Kuchyňu.

Do finále sa neprebojoval ani jeden seriál z dielne televízie JOJ. Takže, pred štartom štvrtého kola bolo jasné, že titul najlepšieho slovenského seriálu uplynulej televíznej sezóny získa Markíza. Napokon vyhrali Susedia, tí od začiatku bojovali o prvenstvo s Oteckami.

Najhorší seriál sezóny 2018/2019 je…

August bol zaujímavejší nielen z pohľadu čitateľov, ale aj televízií. Mohli vidieť antipatie tých, ktorí sedia na druhej strane televízorov. V prvom kole sa hanbe vyhli tri seriály – Susedia, Kuchyňa a Sestričky, tieto seriály nebudú ďalej pokračovať v boji o najhorší seriál. V druhom išli z kola von markizácki Oteckovia a Horná Dolná. V treťom kole bojovalo už len päť seriálov, na jeho konci z boja odišli ďalšie dva seriály – jojkráske Prázdniny a Naši.

Tentokrát záverečné kolo bolo zaujímavejšie, keďže do „top“ trojky sa prebojovali zástupcovia Makrízy, ale aj Jojky. Za Markízu zostala v boji Autoškola, za Jojku Ministri a Som mama. A bol to poriadne tuhý boj, ktorý sa zmenil v priebehu posledných hodín hlasovania. Dlhodobo vyrhávala markizácka Autoškola, napokon prvenstvo „získali“ jojkárski Ministri.

Víťazom, aj porazeným gratulujeme! Druhý ročník veľkého letného súboja sa skončil. Tretí ročník hľadania toho najlepšieho a najhoršieho sa opäť zopakuje v lete 2020.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku