Susedia sú o pár dní späť. Divákov čakajú poriadne zvraty v deji!

, 27.08.2019 07:00
susedia, susedia 7,
Siedma séria Susedov štartuje 2. septembra. Autor:

Letná uhorková sezóna sa končí! Nekonečné reprízy o pár dní vystrieda plno premiér obľúbených programov a seriálov. Aj markizácki Susedia hlásia návrat. Obľúbený sitkom v pondelok 2. septembra štartuje už siedmu sériu. Tá bude zlomová.

Mohlo by sa zdať, že Susedia po menších a už tradičných zakopnutiach v sledovanosti strácali na sile, opak bol pravdou. Aj jarné epizódy ukázali, že sitkom má svoje skalné publikum, ktoré si týždeň čo týždeň v pondelok večer sadá k televíznym obrazovkám.

Šiesta séria má na konte aj vysielanie jubilejnej stej epizódy, aj rekordy v sledovanosti. Napríklad výkon spomínanej stej epizódy sa vyšplhal po niekoľkých týždňoch nad magickú hranicu desiatich percent, konkrétne 10.8%, s trhovým podielom 28.2%. Celkovo si novú epizódu pozrelo 512-tisíc Slovákov. Susedia nielenže znova pokorilo 10-percentný rating, ale 500-tisícovú hranicu celkového publika.

Akýmsi štandardom pre nedávno skončenú sériu bol 9-percentný rating a celková sledovanosť pod polmilónom. V strategickej cieľovej skupine 12 – 54 boli najsledovanejším nespravodajským programom, v skupine 12+ však nachádzajú pravidelne premožiteľa. Jojkárske Inkognito. Konkurenčné programy pravidelne súperili o prvenstvo v oboch cieľových skupinách.

Susedia finišovali s predchádzajúcou sériou v polovici júla, po 2.5-mesačnej pauze sa vracajú a bude to bombastický návrat! Tvorcovia sa rozhodli, respektíve museli zakomponovať tehotenstvo Viki Rákovej do deja. V nových epizódach čaká Ildikó a Lázslóa nečakaná situácia, budú opäť rodičmi a to prinesie mnohé vtipné námety na celé epizódy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#oseriáloch #susedia #televízia Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku