Anketa: Finále je tu, toto je naozaj hanba! Vyberte najhorší slovenský seriál

, 24.08.2019 07:00

Leto je tu a nastal čas bilancovať. Počas sezóny televízie ponúkli pomerne slušné množstvo nových televíznych seriálov. Slováci videli celkovo 10 seriálov alebo nových sérii obľúbených seriálov. Minulý rok to bolo až 13. Počas nasledujúcich augustových týždňov si čitatelia Pravdy budú môcť zvoliť svoj najhorší seriál tohto roka. Hlasovanie bude prebiehať v niekoľkých kolách. V prvom kole (3.august - 9.august) ste si vyberali z 10 seriálov. V druhom kole (10.august - 16.august) ste hlasovali už len za sedem najhorších seriálov. Do tretieho kola (17.august- 23.august) postúpilo päť seriálov. Do tuhého ide vo štvrtom - aktuálnom - kole (24.august - 30. august). V tomto čase budete vyberať len z top trojky jedného víťaza! Výsledky budú spoločne vyhlásené v sobotu 31. augusta. Vtedy čitatelia, ale aj televízie spoznajú najlepší a najhorší seriál sezóny. Je to len vás, hlasujte!

V prvom kole sa hanbe vyhli tri seriály – Susedia, Kuchyňa a Sestričky, tieto seriály nebudú ďalej pokračovať v boji o najhorší seriál. V druhom išli z kola von markizácki Oteckovia a Horná Dolná. V treťom kole bojovalo už len päť seriálov, na jeho konci z boja odišli ďalšie dva seriály – jojkráske Prázdniny a Naši.

1. Autoškola – nový seriál (Markíza)

Druhá polovica aktuálnej sezóny sa nezaobišla bez nejakej seriálovej novinky. Na jeseň to boli Sestričky, v prvej polovici 2019 by to mala byť novinka Autoškola v hlavnej úlohe s Jánom Koleníkom. Práve tento seriál zožal vlnu najväčšej kritiky a po Hypnošou je práve Autoškola jedno z najväčších sklamaní Markízy v tejto sezóne.

2. Ministri – 1. séria (JOJ)

Slovensko sa len tak ľahko nezbaví svojej fiktívnej a lenivej vlády na čele s egomaniakom Milankom. Aj v roku 2019 budú pokračovať nové epizódy s poriadne kontroverzným obsahom, ktoré nejednému zdvihnú žlč, možno sa tam nájde čoraz viac politikov. Druhá séria vtrhne na obrazovky v septembri.

3. Som mama – 1 + 2. séria (JOJ)

Počas jesene práve komediálny seriál o rodičovských peripetiách dokázal uhrať stabilné výsledky, narozdiel od Ministrov. Druhá séria s ďalšou dvadsiatkou epizód prišla hneď v januári. Som mama ukázala, že aj tento typ seriálu má svoje miesto na televíznych obrazovkách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#oseriáloch #televízia JOJ #televízia Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku