Anketa: Ktorý zo seriálov čaká hanba? Táto pätica pokračuje v súboji

, 17.08.2019 07:00

Leto je tu a nastal čas bilancovať. Počas sezóny televízie ponúkli pomerne slušné množstvo nových televíznych seriálov. Slováci videli celkovo 10 seriálov alebo nových sérii obľúbených seriálov. Minulý rok to bolo až 13. Počas nasledujúcich augustových týždňov si čitatelia Pravdy budú môcť zvoliť svoj najhorší seriál tohto roka. Hlasovanie bude prebiehať v niekoľkých kolách. V prvom kole (3.august - 9.august) ste si vyberali z 10 seriálov. V druhom kole (10.august - 16.august) ste hlasovali už len za sedem najhorších seriálov. Do tretieho - aktuálneho - kola (17.august- 23.august) postúpilo päť seriálov. Do tuhého pôjde vo štvrtom kole (24.august - 30. august). V tomto čase budete vyberať len top trojky jedného víťaza! Výsledky budú spoločne vyhlásené v sobotu 31. augusta. Vtedy čitatelia, ale televízie spoznajú najlepší a najhorší seriál sezóny. Následne bude informovaná televízia, ktorému patrí. Je to len vás, hlasujte!

V prvom kole sa hanbe vyhli tri seriály – Susedia, Kuchyňa a Sestričky, tieto seriály nebudú ďalej pokračovať v boji o najhorší seriál. V druhom išli z kola von markizácki Oteckovia a Horná Dolná. V treťom kole bojuje už len päť seriálov, na jeho konci z boja odídu ďalšie dva seriály.

1. Autoškola – nový seriál (Markíza)

Druhá polovica aktuálnej sezóny sa nezaobišla bez nejakej seriálovej novinky. Na jeseň to boli Sestričky, v prvej polovici 2019 by to mala byť novinka Autoškola v hlavnej úlohe s Jánom Koleníkom. Práve tento seriál zožal vlnu najväčšej kritiky a po Hypnošou je práve Autoškola jedno z najväčších sklamaní Markízy v tejto sezóne.

2. Prázdniny – 3. séria (JOJ)

Rovnako ako Markíza, tak aj Jojka v roku 2019 stavila na svoje istoty. Tretia séria Prázdnin sa objavila na jar tohto roka. Medzičasom už televízia potvrdila aj nakrúcanie štvrtej série. Deti sa už nevedia dočkať ďalších letných prázdnin na chalupe, ich otcovia však tento rok majú hlavu plnú povinností.

3. Som mama – 1 + 2. séria (JOJ)

Počas jesene práve komediálny seriál o rodičovských peripetiách dokázal uhrať stabilné výsledky, narozdiel od Ministrov. Druhá séria s ďalšou dvadsiatkou epizód prišla hneď v januári. Som mama ukázala, že aj tento typ seriálu má svoje miesto na televíznych obrazovkách.

4. Naši – 4. séria (JOJ)

Hoci štvrtá séria na jeseň prekvapujúco priniesla vlažné výsledky v porovnaní s prvými troma sezónami, príbeh Rodinovcov bude pokračovať aj naďalej. Na jeseň príde posledná piata séria.

5. Ministri – 1. séria (JOJ)

Slovensko sa len tak ľahko nezbaví svojej fiktívnej a lenivej vlády na čele s egomaniakom Milankom. Aj v roku 2019 budú pokračovať nové epizódy s poriadne kontroverzným obsahom, ktoré nejednému zdvihnú žlč, možno sa tam nájde čoraz viac politikov. Druhá séria vtrhne na obrazovky v septembri.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku