Anketa: Tieto seriály sa vyhli hanbe! Hľadanie toho najhoršieho pokračuje

, 10.08.2019 07:00

Leto je tu a nastal čas bilancovať. Počas sezóny televízie ponúkli pomerne slušné množstvo nových televíznych seriálov. Slováci videli celkovo 10 seriálov alebo nových sérii obľúbených seriálov. Minulý rok to bolo až 13. Počas nasledujúcich augustových týždňov si čitatelia Pravdy budú môcť zvoliť svoj najhorší seriál tohto roka. Hlasovanie bude prebiehať v niekoľkých kolách. V prvom kole (3.august - 9.august) ste si vyberali z 10 seriálov. V druhom - aktuálnom - kole (10.august - 16.august) bude možnosť hlasovať už len za sedem najhorších seriálov. Do tretieho kola (17.august- 23.august) postúpi už len päť seriálov. Do tuhého pôjde vo štvrtom kole (24.august - 30. august). V tomto čase budete vyberať len top trojky jedného víťaza! Výsledky budú spoločne vyhlásené v sobotu 31. augusta. Vtedy čitatelia, ale televízie spoznajú najlepší a najhorší seriál sezóny. Následne bude informovaná televízia, ktorému patrí. Je to len vás, hlasujte!

V prvom kole sa hanbe vyhli tri seriály – Susedia, Kuchyňa a Sestričky, tieto seriály nebudú ďalej pokračovať v boji o najhorší seriál.

1. Oteckovia – 2 + 3. séria (Markíza)

Obľúbený denný seriál sí expresne získal srdcia státisícov Slovákov bez rozdielu veku. Oteckovia si v roku 2018 absolútne podmanili slovenských divákov a seriál dosahoval rekordné výkony. Inak to nebolo ani v roku 2019, keď seriál trhal rekordy sledovanosti a prekonával vlastné rekordy z roku 2018. Televízia avizuje plány pokračovať s vysielaním aj počas celého roku 2020.

2. Horná Dolná – 8. séria (Markíza)

Stálica z fiktívnej slovenskej dediny už síce neláme rekordy sledovanosti, Markíza si túto grotesku stále opatruje a bude to aj tak naďalej.

3. Autoškola – nový seriál (Markíza)

Druhá polovica aktuálnej sezóny sa nezaobišla bez nejakej seriálovej novinky. Na jeseň to boli Sestričky, v prvej polovici 2019 by to mala byť novinka Autoškola v hlavnej úlohe s Jánom Koleníkom. Práve tento seriál zožal vlnu najväčšej kritiky a po Hypnošou je práve Autoškola jedno z najväčších sklamaní Markízy v tejto sezóne.

4. Prázdniny – 3. séria (JOJ)

Rovnako ako Markíza, tak aj Jojka v roku 2019 stavila na svoje istoty. Tretia séria Prázdnin sa objavila na jar tohto roka. Medzičasom už televízia potvrdila aj nakrúcanie štvrtej série. Deti sa už nevedia dočkať ďalších letných prázdnin na chalupe, ich otcovia však tento rok majú hlavu plnú povinností.

5. Som mama – 1 + 2. séria (JOJ)

Počas jesene práve komediálny seriál o rodičovských peripetiách dokázal uhrať stabilné výsledky, narozdiel od Ministrov. Druhá séria s ďalšou dvadsiatkou epizód prišla hneď v januári. Som mama ukázala, že aj tento typ seriálu má svoje miesto na televíznych obrazovkách.

6. Naši – 4. séria (JOJ)

Hoci štvrtá séria na jeseň prekvapujúco priniesla vlažné výsledky v porovnaní s prvými troma sezónami, príbeh Rodinovcov bude pokračovať aj naďalej. Na jeseň príde posledná piata séria.

7. Ministri – 1. séria (JOJ)

Slovensko sa len tak ľahko nezbaví svojej fiktívnej a lenivej vlády na čele s egomaniakom Milankom. Aj v roku 2019 budú pokračovať nové epizódy s poriadne kontroverzným obsahom, ktoré nejednému zdvihnú žlč, možno sa tam nájde čoraz viac politikov. Druhá séria vtrhne na obrazovky v septembri.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #televízia JOJ #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku