VIDEO: Maštalír o Trhline: Najhoršia bola všadeprítomná čiernočierna tma

, 30.01.2019 07:00

Herec Tomáš Maštalír opäť spojil sily s režisérom Petrom Bebjakom a predstavil sa v jednej z hlavných úloh v megaúspešnej Trhline, ktorá ovládla slovenské kiná. Stvárnil v nej kontroverznú postavu záhadného a odmeraného Dávida, ktorý sa spolu s Igorom (Matej Marušin), Miou (Mary Bartalos) a Andrejom (Dávid Hartl) vydali po stopách záhadných zmiznutí v tribečských lesoch.

Filmové spracovanie knižného bestselleru Jozefa Kariku malo premiéru vo štvrtok 24. januára a mysterióznej snímke stačil úvodný víkend na to, aby prekonala všetky rekordy v návštevnosti. Od štvrtka do nedele si Trhlinu pozrelo 83-tisíc Slovákov, spolu s predpremiérami sa číslo vyšplhalo na 87-tisíc divákov. S týmto výsledkom film prekonal aj hity ako Únos, evitovku Všetko alebo nič či minuloročný hit Backstage. Ďalší Bebjakov film predčil aj jeho predchádzajúci. Čiaru počas otváracieho víkendu videlo 70-tisíc divákov, Trhlina teda nechala aj tento hit ďaleko za sebou.

Záber z filmu
		Trhlina.
Záber z filmu Trhlina.
+11Herec Juraj
		Loj v Trhline.

O tom, ako sa Tomáš Maštalír dostal ku knihe, k samotnému nakrúcaniu a čo ho najviac desilo si pozrite v exkluzívnom videu pre TV Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #Tomáš Maštalír #oseriáloch #miniséria Trhlina #TV Pravda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku