Všimli ste si? Jojkárski Ministri sú preč, tento rok ich už neuvidíte

, 06.12.2018 07:00

Televízia JOJ bez väčšieho avizovania ukončila vysielanie Ministrov koncom novembra. Dobrou správou je, že pripravuje nové epizódy pre rok 2019. S akou sledovanosťou sa seriál rozlúčil?

Ministerka spravodlivosti Monika - herečka...
Ministerka spravodlivosti Monika - herečka Helena Krajčiová. Autor: TV JOJ

Jojka mala pre rok 2018 pripravených dvanásť premiérových epizód, ďalšie by mali čoskoro nasledovať. Tou poslednou bola časť vysielaná 22. novembra s názvom Vyznamenanie, v ktorej premiér Milankom mal pocit, že nie je oceňovaný vzhľadom na jeho dokonalý prínos. Navyše už má všetko, má slávu, moc, peniaze. A tak mu kolegovia z vlády hľadali ocenenie hodné jeho veľkosti a zároveň aj pre seba. No robia málo pre Slovensko?

Cesta k vyznamenaniu viedla cez prezidentský palác. Na pretras sa dostal komplikovaný vzťah premiéra a prezidenta. Scenáristi vsunuli dialógy o jeho diskreditácii a tom, že ho nazval jehovistom. Opäť teda korčuľovali na tenkom ľade. Tiež zakomponovali averziu Milanka voči veľkému kŕdľu detí hlavy štátu, ktorým sa vyhrážal väzením, keďže má pod palcom prokuratúru. S ministrom vnútra zas prebehla konverzácia na tému pašovania prezidentským vládnym špeciálom, atentátom na prezidenta, únosom jeho detí.

Prezident mu dal košom a tak mu vymysleli vlastnú cenu – zlatý hranol, tá sa v rukách sochára zmenila na obyčajnú tehlu.

Posledná tohtoročná epizóda prilákala 238-tisíc Slovákov s trhovým podielom 13.7%. Seriál teda pokračoval vo svojich štandardných hodnotách. Ani to, že išlo o záver prvé série neprilákal vyšší počet divákov. Ministri si niekoľko mesiacov, keď boli vo vysielaní, išli svoje. Podliezal priemery televízie, tá nad ním palicu nezlomila a bude pokračovať v ďalších kontroverzných témach. Námetov je viac ako dosť.

Lukáš Latinák v
		seriáli Ministri.
Lukáš Latinák a Jozef
		Vajda v seriáli Ministri.
+21Richard
		Stanke a Helena Krajčiová v
		seriáli...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #oseriáloch #seriál Ministri
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku