Kríza zažehnaná? Jojke opäť zafungovala Som mama, Naši stále vlažní

, 21.11.2018 07:00
som mama, kristína tormová, kristína farkašová,...
Jiří Havelka a Kristína Tormová v seriáli Som mama. Autor:

Komediálny seriál o rodičovských peripetiách pred dvoma týždňami zažil šokujúci prepad. Nakoniec sa pokles sledovanosti nepotvrdil a jediná seriálová istota Jojky sa vrátila k stabilným číslam.

Počas minulej stredy sa krivka opäť vrátila k 6% sledovanosti a 17-percentnému trhovému podielu, čo sú takmer totožné čísla, ktoré seriál stabilne dosahoval od svojho začiatku. Výkonmi seriálu nezakolísala ani zmena nasadenia, keď Jojka v októbri zredukovala dvojité stredajšie nasadenie.

Po zlyhaní štvrtej série Našich sa Som mama začala vysielať už len s jednou epizódou. Stabilnej diváckej základni ani tento fakt nevadil a zo seriálu sa vykľul stabilný hit, ktorý trošku brzdil vlažné výsledky Ministrov.

Pred dvoma týždňami Jojku zaskočil výsledok na úrovni len 5% sledovanosť a iba 15% podiel na trhu, čo bol medzitýždenný niekoľko percentný pokles.

Michaela Čobejová a
		Ady Hajdu v seriáli Som mama.
Zuzana Kanócz a Ján
		Dobrík v seriáli Som mama.
+8Ján Dobrík v seriáli
		Som mama.

Tento pokles sa teda nepotvrdil a išlo len o jednorázovú záležitosť. Seriál je vo vysielaní už dva mesiace, preto prípadne trvalé poklesy by boli prirodzené, no nežiadúce. Televízia v týchto dňoch finišuje s nakrúcaním druhej série a vstupovať do pokračovania s kontinuálnym poklesom by bolo nelichotivé.

Svoje štandardné výkony, charakteritiské pred štvrtú sériu, predvázajú aj Naši. Kedysi nadpriemerné čísla vystriedali pomerne vlažné. Najnovšie epizódy dosahujú len 15% podiel na trhu. Rovnako ako pri Som mama, tak aj Naši sa dočkajú ďalšej série.

Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.
Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.
+15Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #Som mama #Naši #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku