Anketa: Hľadá sa humor. Ktorá ženská seriálová postava je najšialenejšia?

, 03.11.2018 07:00

Diváci môžu už niekoľko týždňov sledovať nové seriály s novými postavami, ale aj nové sezóny overených hitov. Slovenské televízie vo väčšej miere stavili na humor v akejkoľvek podobe. Ktoré ženské postavy sú najvtipnejšie?

Ktorá zo ženských seriálových postáv predvádza...
Ktorá zo ženských seriálových postáv predvádza najšialenejšie výkony? Hlasujte v ankete na konci článku! Autor: TV JOJ, TV Markíza, Pravda

1. Ministerka sociálnych vecí a rodiny Gitka (Jana Oľhová) – seriál Ministri TV JOJ

Televízia JOJ v jesennej novinke Ministri predstavila svojrázne postavičky vo fiktívnej slovenskej vláde. Jednou z nich je ministerka Gitka, rázna a svojrázna katolíčka, krstná mama premiéra Milanka. Ako najstaršia z celej garnitúry si dáva za povinnosť byť strážkyňou morálky v skupine, ktorá morálku nemá v DNA a najmä je hlavnou kuchárkou a zabezpečuje stravu na rokovania vlády.

Ministerka sociálnych vecí a rodiny Gitka -...
Ministerka sociálnych vecí a rodiny Gitka - Jana Oľhová. Autor: TV JOJ

2. Ministerka spravodlivosti Monika (Helena Krajčiová) – seriál Ministri TV JOJ

Neprehliadnuteľnou postavou v Ministroch je aj „ministerka spravodlivosti“. Monika je bývalou majiteľkou verejného domu a jej hlavnou úlohou vo vláde je, aby sa spravodlivosť ohýbala tak, ako premiér prikáže. Popritom si užíva pozornosť mužov na všetkých postoch. Problémom je, že s niektorým je tehotná a nevie, s ktorým.

Ministerka spravodlivosti Monika - herečka...
Ministerka spravodlivosti Monika - herečka Helena Krajčiová. Autor: TV JOJ

3. Kvetena (Daniela Šencová) – seriál Som mama TV JOJ

Zaprisahaná enviromentalistka, ktorá sa reťazou privezuje k stromom a hlása, že všetko na svete má svoje práva. Vedie kurzy v materskom centre, kde prezentuje svoj prírodný pohľad na život, v ktorom neexistujú „éčka“.

Herečka Daniela Šencová zo seriálu Som mama.
Herečka Daniela Šencová zo seriálu Som mama. Autor: Dušan Kittler

4. Tina Rojková (Kristína Tormová) – seriál Som mama TV JOJ

Hlavná postava druhej seriálovej jesennej novinky Jojky, Tina je rodená zmätkárka a do života jej vstúpi láska v podobe Roba (Jiří Havelka). Osud sa s nimi zahraje krutú hru a namiesto postupného spoznávania sa stanú hneď rodičmi. Obaja teda musia veľmi rýchlo zistiť, či dokážu spolu existovať celý život, popritom sa pripraviť na príchod detí, s ktorými Tina nikdy nerátala. Život prináša mnohé úskalia, ale úsmevné situácie.

Kristína Tormová v seriáli Som mama.
Kristína Tormová v seriáli Som mama. Autor: TV JOJ

5. Ildikó (Viki Ráková) – seriál Susedia TV Markíza

Sitkom Susedia neraz tlačí na pílu, avšak stále je hit a najväčším ťahúňom je, bezpochyby, Ildikó (Viki Ráková), ktorá svojim kuchárskym umením, ale najmä skomoleninami vie priniesť nenútený smiech.

Viki Ráková v seriáli Susedia.
Viki Ráková v seriáli Susedia. Autor: TV Markíza

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#susedia #Som mama #seriál Ministri #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk