Jojka robí ďalšie zmeny v programe, Naši skúsia šťastie ešte raz

, 01.10.2018 07:00
naši, naši 4, chalani,
Štvrtá séria Našich znova štartuje v stredu večer po seriáli Som mama. Autor:

Nová televízna sezóna je od začiatku mimoriadne turbulentná najmä v prípade televízie JOJ, ktorá musela robiť niekoľko operatívnych zmien v programe už po dvoch týždňoch od jej začiatku.

Október nebude výnimkou. Diváci si budú musieť opäť zvyknúť na ďalšie presuny v podvečernom, ale aj večernom programe. Jojka sa snaží prispôsobiť program práve divákom, ktorým sa vybrané relácie nepozdávali a ich sledovanosť nebola dostatočná. Zatiaľ bez zmien zostáva program Markízy, ktorej programy v drvivej väčšine zaujali a jeseň začala úspešne.

Počas tretieho septembrového týždňa Jojka pristúpila k rozsiahlym zmenám. Najproblematickejší deň bol utorok. Po nevydarenom štarte štvrtej série Našich ich okamžite stiahla z programu. Nová séria s premiérou novej sezóny uhrala približne len polovičný výkon oproti ostatným sériám. Zároveň o polovicu klesli aj nasledujúci Ministri.

Komediálna novinka o fiktívnej slovenskej vláde sa natrvalo presunula na štvrtok po Inkognite, z čoho môže len ťažiť. Zábavná šou má svoju veľkú divácku základňu a môže poslúžiť ako silná nábehová krivka pre Ministrov, ktorí pôjdu aj v skoršom čase. V utorky pôjdu len reprízy seriálu.

Naši po expresnom konci dostanú druhú šancu zaujať divákov. Od októbra sa vrátia do slotu, v ktorom sa vysielali aj minulé série, teda v stredy. Tam teraz kraľuje novinka Som mama v dvojitom nasadení. Aj tu dôjde k zmene. Jojka si ušetrí nové epizódy seriál s Kristínou Tormovou a po novom od 20:30 pôjde len jedna epizóda. Po nej budú nasledovať Naši so 4. sériou. Tieto zmeny sa uskutočnia od 3. októbra.

Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.
Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.
+15Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.

Ďalšie presuny čaká aj podvečerné vysielanie, ktoré bude omnoho rozsiahlejšie aké diváci zažili v septembri, keď sa presúvala len šou o varení na skorší čas. Teraz Jojka ide prekopať celé poobedné okno a bude sa hýbať aj s časom podvečerného spravodajstva.

Od 15:00 sa objaví vo vysielaní seriál ZOO s Jánom Koleníkom a Táňou Pauhofovou, pričom s ním počíta každý pracovný deň. Noviny o 17 menia názov len na Noviny a budú sa vysielať už o 16:30. Nasledovať by mala šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá v priebehu minulých týždňov niekoľkokrát menila vysielací čas. V konkurencii Oteckov už nevedela dosiahnuť uspokojivé čísla sledovanosti. Po novom skúsi denný seriál Markízy oslabiť Súdna sieň, ktorá sa vráti s novými epizódami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #Naši #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku