Anketa: Sestričky vs. Ministri. Ktorému seriálu dávate prednosť?

, 22.09.2018 07:00

Komerčné televízie od začiatku septembra bojujú o každého diváka a počas pracovného týždňa ponúkajú niekoľko seriálov. Na Markíze ordinujú moderne spracované Sestričky a na Jojke zas zasadá kontroverzná "fiktívna" slovenská vláda. Síce sa tieto dva seriálu časovo neprekrývajú, oba sú však súpermi. Ktorému dávate prednosť počas utorkov?

Ktorému seriálu dávate v utorok prednosť?
Ktorému seriálu dávate v utorok prednosť? Autor: TV Markíza, TV JOJ, Pravda

1. Sestričky (Markíza)

Po úspešných Milenkách, ktoré na jar ukázali, že najmä diváčky prahnú po moderne spracovanom seriáli o vzťahoch, sú na rade príbehy zo života štyroch zdravotných sestier, ktoré spája jedno – boj o životy pacientov. Štyri rozdielne ženy, rôznych vekových kategórii denne bojujú s lekármi, nepriazňou osudu a svoj život neraz odsúvajú na druhú koľaj, lenže problémy ich vždy dobehnú a väčšinou v tej najnevhodnejšiej chvíli.

Jednu z hlavných
		úloh stvárni aj
		herečka...
Hlavné hrdinky seriálu
		Sestričky.
		Zľava:...
+23Kristína Madarová v
		seriáli Sestričky.

2. Ministri (JOJ)

Slovensko „dostalo“ novú vládu plnú exotov, ktorých vedie zakomplexovaný egocentrik Milan. Ten sa obklopil individuami zo svojej rodnej dediny a do funkcií sa dostali nekompetentní amatéri. To však nevadí, vo voľbách strana získala dostatok hlasov, aby mohla vládnuť sama a členovia vlády tak môžu bez stresu bačovať. Čoho sa však boja najviac? Poklesu preferencií a to, že budú musieť pracovať.

Lukáš Latinák v
		seriáli Ministri.
Lukáš Latinák a Jozef
		Vajda v seriáli Ministri.
+21Richard
		Stanke a Helena Krajčiová v
		seriáli...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #televízia JOJ #seriál Sestričky #seriál Ministri #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk