Záruka rodinnej zábavy sa vracia. Jojka spúšťa štvrtú sériu Našich

, 11.09.2018 07:00
naši, naši 4, seriál naši,
Jeseň prinesie 4. série, piata sa aktuálne nakrúca. Autor:

Po veľkom premiérovom týždni, keď televízie vyrukovali každý deň s novými seriálmi a novými sériámi, Jojka vracia do vysielania obľúbený seriál Naši so 4. sériou. Ten sa vracia po ročnej pauze a Rodinovcov čakajú ďalšie humorné situácie, ktoré prináša obyčajný život.

Majo a Lujza sa budú musieť popasovať s faktom, že už nemajú deti, ale troch mladých mužov a s tým prichádzajú nové radosti, ale aj starosti. Nebudú chýbať priateľky všetkých troch chalanov, ukážu sa aj starí rodičia v podaní Dagmar Sanitrovej a Petra Šimuna, ale rodinní priatelia.

Chlapci sa postupne a prirodzene menia z detí na mladých mužov, ktorí síce možno riešia o trochu iné problémy, než na začiatku, no pre svojich rodičov stále zostávajú deťmi. Rovnako ako rodičia Rodinovci ostávajú deťmi pre svojich rodičov a kolotoč vtipných situácii, konfliktov, generačných nedorozumení, no i bláznivých prekvapení a pekných rodinných chvíľ sa krúti s rovnakou energiou a ostáva nevyčerpateľným zdrojom zábavy, pohody a dobrej nálady.

Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.
Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.
+15Záber zo štvrtej
		série seriálu
		Naši.

Rodinovci čelia novým výzvam, ktoré prináša „osamostatňovanie sa“ najstaršieho Tomáša, dozrievanie stredného Olivera a premena najmladšieho Samka na suverénneho tínedžera. Lujzini rodičia tiež potrebujú čoraz viac pomoci a tak sa na istý čas nasťahujú priamo k Rodinovcom, čo zásadne zmení pravidlá i situáciu v dome. Okrem toho sa Rodinovci vyberú na rôzne cesty a pobyty, kde zažijú rôzne dobrodružstvá a o prekvapenia rôzneho druhu sa postarajú aj ich známi – Andrea a Rasťo.

Zo zákulisia
		nakrúcania štvrtej série Našich.
Zo zákulisia
		nakrúcania štvrtej série Našich.
+13Zo zákulisia
		nakrúcania štvrtej série Našich.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #Marián Miezga #Lujza Garajová Schrameková #Naši #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku