Anketa: Ktorý z nových slovenských seriálov je najlepší?

, 08.09.2018 07:00

Nová televízna sezóna sa naplno rozbieha a televízie už ponúkli úvodné epizódy nových seriálov. Ktorý z nich sa vám pozdáva najviac?

Komerčné televízie majú za sebou premiérový...
Komerčné televízie majú za sebou premiérový týždeň. Ktorý z nových seriálov sa vám pozdáva najviac? Autor: TV Markíza, TV JOJ, Pravda

1. Sestričky (Markíza)

Utorkové večery na Markíze budú patriť Sestričkám! Po úspešných Milenkách, ktoré na jar ukázali, že najmä diváčky prahnú po moderne spracovanom seriáli o vzťahoch, sú na rade príbehy zo života štyroch zdravotných sestier, ktoré spája jedno – boj o životy pacientov. Štyri rozdielne ženy, rôznych vekových kategórii denne bojujú s lekármi, nepriazňou osudu a svoj život neraz odsúvajú na druhú koľaj, lenže problémy ich vždy dobehnú a väčšinou v tej najnevhodnejšiej chvíli.

2. Ministri (JOJ)

Slovensko dostalo novú vládu plnú exotov, ktorých vedie zakomplexovaný egocentrik Milan. Ten sa obklopil individuami zo svojej rodnej dediny a do funkcií sa dostali nekompetentní amatéri. To však nevadí, vo voľbách strana získala dostatok hlasov, aby mohla vládnuť sama a členovia vlády tak môžu bez stresu bačovať. Čoho sa však boja najviac? Poklesu preferencií a to, že budú musieť pracovať.

3. Som mama (JOJ)

Druhá novinka z dielne televízie JOJ ukázala moderný pohľad na materstvo prostredníctvom Kristíny Tormovej (Farkašovej). Tá stvárňuje hlavnú postavu – Tinu, ktorá sa desí rodičovstva a rada si uťahuje zo všetkých súčasných matiek, ktoré prehnane riešia, aj keď zle zafúka vietor. Lenže osud to zariadil inak a po náhodnej známosti ju prekvapí správa, že čoskoro sa stane mamou dvojičiek.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia JOJ #Som mama #oseriáloch #televízia Markíza #seriál Ministri #seriál Sestričky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku