Falošná smrť, eutanázia, nevera. Aké zvraty priniesla prvá séria Mileniek?

, 09.08.2018 07:00

Jeden z najlepších seriálov ostatnej televíznej sezóny - Milenky - priniesol, konečne, na obrazovky moderne poňatú drámu. Televízia Markíza zariskovala a vybočila zo svojich štandardov a s úspechom priniesla seriál, ktorý nebol primárne určený pre široké publikum. Naopak prilákal atraktívnu mladú cieľovku. Aké zvraty priniesla prvá séria?

Príbeh o štvorici úspešných tridsiatničiek stále nedáva spať najmä ženskej časti publika, ktorá sa veľmi ťažko zmieruje s nekompromisným verdiktom zo strany televízie, ktorá sa rozhodla nepokračovať v nakrúcaní tretej série podľa britskej predlohy.

Na jar tohto roka Markíza ponúkla divákom dvanásť epizód, respektíve dve série po šesť epizód, v ktorých sa rozohral komplikovaný príbeh nerozlučných priateliek, pričom každá z nich bola zamotaná do vlastnej vzťahovej pavučiny. Prvá šestica epizód riešila zápletky ako nevera, prvá nefalšovaná láska, ale zabrúsila aj do kontroverznejším vôd ako podozrenie na eutanáziu alebo predstieranie smrti. Pripomeňte si tie najväčšie zvraty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #oseriáloch #Milenky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk