Anketa: Milenky povedali posledný príbeh. Ktorá vám bude chýbať najviac?

, 02.06.2018 07:00

Televízia Markíza počas posledných dvanástich týždňov ponúkala divákom svoj dramatický pohľad na štvoricu žien, ktoré hľadali svoj happyend. Televízia dopriala Milenkám moderné spracovanie a seriál pôsobil veľmi súčasne, presne tak ako má vyzerať kvalitný slovenský seriál. V deji sa predviedla štvorica herečiek, ktoré boli mixom stálic, ale príležitosť zažiariť dostala aj na Slovensku málo známa Antónia Lišková. Každá je iná, každej príbeh bol iný, ale jedno ich spájalo - nerozlučné priateľstvo. Ktorá z Mileniek vám bude najviac chýbať? Hlasujte v priloženej ankete.

Táňa Pauhofová v seriáli Milenky.
Táňa Pauhofová v seriáli Milenky. Autor: TV Markíza

Sandra (Táňa Pauhofová) je nezávislá mladá žena. Živí sa organizovaním eventov pre bohatých ľudí, s mužmi vychádza výborne, pretože sa s nimi kamaráti a občas s nimi aj spáva. Neverí na lásku a vzťahy berie pragmaticky, kým sa naozaj nezamiluje. Jej osudová láska nedopadla podľa predstáv a uviazla v otvorenom manželstve a postupne zistila, že na láske predsa len niečo bude.

Antónia Lišková v seriáli Milenky.
Antónia Lišková v seriáli Milenky. Autor: TV Markíza

Kristína (Antónia Lišková) je osudová žena pre niekoľko mužov, ktorí ju považujú za životnú lásku. Napriek tomu nikdy nebola vydatá, pretože lásku stále hľadá. Po mnohých pokusoch a omyloch našla svoj happyend. Musela však opustiť všetko, čo mala rada.

Zuzana Norisová v seriáli Milenky.
Zuzana Norisová v seriáli Milenky. Autor: TV Markíza

Miša (Zuzana Norisová) je žena v domácnosti a matka dvoch detí, ktorej manžel tragicky zahynul. Postupne zisťuje, že o ňom nevedela všetko. V škole sa zoznámi s otcom dcérinej spolužiačky – Viktorom (Latinák), ktorý žije sám s dcérou. Ich láska prináša mnoho humorných situácií, ale aj drámy. Jej šťastie však netrvalo dlho a jej srdce si ukradol niekto iný.

Gabriela Marcinková v seriáli Milenky.
Gabriela Marcinková v seriáli Milenky. Autor: TV Markíza

Zuzana (Gabriela Marcinková) je úspešná právnička a manželka majiteľa reštaurácie (Bárta), má ideálnu kariéru, krásny dom a šťastné manželstvo, ktorému však niečo chýba – dieťa. Má aj pokušenie v podobe kolegu (Mitaš), ktorému nevie odolať. Neskôr sa ukázalo, že jej problém je opakovaná nevera.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Táňa Pauhofová #Zuzana Norisová #Gabriela Marcinková #Antónia Líšková #oseriáloch #Milenky #televízia Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku