Anketa: Za sklom je späť. Ktorá postava je najlepšia?

, 05.05.2018 07:00

Okolo žiadneho iného slovenského seriálu nebola tak napätá atmosféra ako pri seriáli Za sklom. Cesta k divákom bola poriadne kľukatá. Prvá séria sa stretla s veľkým diváckym ohlasom a preto nebolo prekvapením, keď televízia JOJ sa pustila do produkcie druhej série. Tá sa v novembri stala predmetom poriadnych vášní, keď ju televízia stiahla po jednej epizóde. Diváci televíziu obviňovali, že sa seriálu zbavila pre prílišnú podobnosť postáv so skutočnými slovenskými reáliami. Oficiálnym dôvodom bolo hľadanie lepšieho vysielacieho času. Po polroku je druhá séria späť a strháva na seba výraznú pozornosť. Kriminálka vyniká temným dejom a odlišným hereckým prejavom obľúbených hercov. Ktorá postava je najlepšia? Hlasujte!

1. Norbert „Noro“ Višváder (Ján Koleník)

Jedna z najdiskutova­nejších postáv postáv seriálu. Po prvej sérii Noro prešiel na odvrátenú stranu zákona.

2. Tibor „Maxo“ Maxovský (Tomáš Maštalír)

Policajný vyšetrovateľ, ktorého zasiahla zrada svojho kolegu a priateľa Nora.

3. Vladimír Slančík (Jiří Bartoška)

Hlavný záporák seriálu, ktorý stojí za všetkým.

4. Zora Ballová (Kamila Magálová)

Niekdajšia šéfka vyšetrovateľov, po jej cielenej degradácii v závere prvej série sa venuje rodine – oficiálne. O všetkom má však dobrý prehľad a stále je akousi barličkou pre Maxa.

5. Hana Letrichová (Zuzana Kanócz)

Vyšetrovateľka z finančnej jednotky NAKA, neskôr parťáčka Maxa. Hana je bezdetná a momentálne bez partnera. Čo sa týka vzťahov, nie je schopná, ani ochotná, investovať sa v nich dlhodobo.

Tomáš Maštalír
		ako vyšetrovateľ Tibor Maxovský.
Zuzana Kanócz ako Hana
		Letrichová.
+6Jiří
		Bartoška ako Slančík.

6. Riky (Noël Czuczor)

Slančíkova pravá ruka. Pred časom sa vrátil z Blízkeho východu, kde zabezpečoval nový obchod. Jeden z najväčších, ktoré sa Slančík chystá uskutočniť.

7. Braňo Dušan (Alexander Bárta)

Prezývaný Babka – kriminalista z NAKA – arogantný, sebavedomý. Neznáša Maxa, rovnako neznášal aj Nora, preto ho potešilo, že ich pracovné partnerstvo skončilo fiaskom. Prezývku Babka má v podsvetí. Je to totiž človek, ktorý s nimi spolupracuje už celé roky.

8. Viktória Ballová (Táňa Pauhofová)

Dcéra Zory, právnička. Žila v Anglicku, po návrate získala miesto v právnej kancelárii, ktorej klienti síce skvelo platia, ale jej etike sa budú veľmi rýchlo bridiť.

9. Vozner (Maroš Kramár)

Podnikateľ, kšeftuje s nehnuteľnosťami, vratkami DPH, má na svedomí finančné machinácie a je prepojený aj na politikov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Za sklom #Tomáš Maštalír #Táňa Pauhofová #oseriáloch #Noël Czuczor #Jiří Bartoška #Ján Koleník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk