Anketa: Fašiang, Kobielsky, Tůma alebo Deák? Zvoľte si top Otecka

, 07.04.2018 07:00

Oteckovia sú nespochybniteľným hitom každého podvečerného vysielania na Markíze. Diváci milujú svojské príbehy štvorice oteckov, o čom svedčí sledovaosť, ktorá stúpa z týždňa na týždeň. Kto je však najobľúbenejší? Rozhodnite v ankete.

1. Marek Fašiang (Tomáš)

Vďaka tejto úlohe sa Fašiang stal veľkou hviezdou a priniesol svieži vietor medzi opozerané herecké tváre. Tomáš v deji stvárňuje toho ideálneho, prisťahoval sa do Bratislavy, kde chce začať nový život s dcérou Julkou po smrti svojej ženy. Má blízko s učiteľkou Lindou a tvrdo po ňom ide jeho zlomyseľná svokra, ktorá mu chce dcéru odobrať.

Herec Marek Fašiang  v seriáli Oteckovia.
Herec Marek Fašiang v seriáli Oteckovia. Autor: Markíza

2. Vladimír Kobielsky (Marek)

Marek si užíva svoju novú rodinku s Peťuškou a malým synom Marečkom. Jeho exmanželka Tamara si uštipačne užíva komentovanie jeho „nového“ života, aby podčiarkla jeho zradu a neveru. On je však medzi dvoma mlynskými kameňmi, akosi si začína uvedomovať, že obe svoje rodiny miluje rovnako a nikdy nebudú spolu vychádzať. Je to typický babrák, ktorý sa síce snaží uživiť rodiny, no neustále mu život nejako podkopáva nohy.

Herec Vladimír Kobielsky v seriáli Oteckovia.
Herec Vladimír Kobielsky v seriáli Oteckovia. Autor: Markíza

3. Filip Tůma (Vlado)

Tůma dal svojmu charakteru neopakovateľné prevedenie. Jeho Vlado musel prežiť odchod svojej ženy, rozpad manželstva a výchovu troch synov. Zatiaľ, čo vedie rodinnú pizzeriu. Obaja rodičia začínajú akoby žiť nanovo s novými partnermi a ich deti z toho nie sú nadšené.

Filip Tůma v seriáli Oteckovia.
Filip Tůma v seriáli Oteckovia. Autor: TV Markíza

4. Braňo Deák (Alex)

Alex je typický prototyp workoholika a trošku namysleného egocentrika. Pracuje ako právnik. Má rád svoju prácu, postavenie, ženy, rešpekt, ktorý sa mu dostáva a užíva si luxus. Jedného dňa sa však zamiluje do svojej asistentky. Musí sa naučiť fungovať so svojím synom Maxom, ktorého mu nechala pri dverách jedna z jeho mnohých mileniek. Razom sa musí stať zodpovedným a vľúdnym človekom.

Herec Braňo Deák  v seriáli Oteckovia.
Herec Braňo Deák v seriáli Oteckovia. Autor: Markíza
Vladimír Kobielsky a Natália Puklušová
		v...
Herečka
		Mária Havranová a Marián Mitaš 
		v...
+9Herečka Mária
		Havranová ako učiteľka v
		seriáli...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vladimír Kobielsky #TV Markíza #Oteckovia #oseriáloch #Marek Fašiang #Filip Tůma #Braňo Deák
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk