Anketa: Ktorý z nových slovenských seriálov je najlepší?

, 24.03.2018 07:00

Marec priniesol, okrem nadchádzajúcej jari, aj ďalšie kolo seriálového súboja na slovenských televíznych obrazovkách. Predstavila sa trojica nových seriálov. Na Markíze to boli Milenky, komediálny seriál Kuchyňa. Jojka vytiahla Semafor s triom hercov Maštalír, Majer, Nahálka. Hlasujte za svojho favorita.

Milenky

Milenky ukázali životy štyroch priateliek – právničky, lekárky, realitnej maklérky a ženy v domácnosti – vo veku medzi 30 – 40 rokov, ktoré sú plné protikladov. Každá z nich hľadá svoju vlastnú cestu na komplikovanej ceste životom, ktorou prechádzajú spoločne a sú si navzájom veľkou oporou. Seriál je plný dramatických zvratov, napätia, ale aj vtipných situácií a láskavého humoru.

Táňa Pauhofová v
		seriáli Milenky.
Táňa Pauhofová v
		seriáli Milenky.
+12Zuzana
		Norisová v seriáli Milenky.

Kuchyňa

Seriálová novinka vychádza z námetu úspešného ruského komediálneho seriálu, ktorý televízii v čase vysielania zaisťoval pozíciu jednotky na trhu a dočkal sa pozitívnych ohlasov aj pri vysielaní v USA. Na rozdiel od pôvodnej verzie sa slovenská adaptácia odohráva v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Hlavný hrdina, Michal (Samuel Spišák), je mladý a talentovaný kuchár, ktorý rozbieha svoju kariéru v exkluzívnej bratislavskej reštaurácii.

Samo Spišák a
		Marián Čekovský v seriáli Kuchyňa.
Martin Dejdar v seriáli
		Kuchyňa.
+4Seriál
		Kuchyňa.

Semafor

Jojkársky Semafor je adaptáciou izraelského seriálu Traffic Light scenáristu a stand-up komika Adira Millera. Novinka vykresľuje život troch najlepších priateľov, ženatého, zadaného a slobodného, pričom ich status je metaforicky prirovnávaný k semaforu.

Hlavné
		posatvy seriálu Semafor zľava:
		Stanislav...
Tomáš
		Maštalír a Dominika Žiaranová
		ako...
+4Tomáš Maštalír v
		seriáli Semafor.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#semafor #televízia JOJ #TV Markíza #oseriáloch #Milenky #seriál Kuchyňa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku