Pôjdu diváci po Prázdninách do Hotela? Jojka chystá ďalší seriál

Seriálová smrť pôvodnej slovenskej tvorby bude pokračovať. Televízia JOJ pripravuje do vysielania ďalšiu novinku - Hotel. Bude náhradou za Prázdniny, ktoré sa čoskoro skončia vďaka dvojitému nasadeniu počas pracovného týždňa? Tie sa skončia 23. marca.

, 16.03.2018 07:00
seriál Hotel, Hotel, milo kráľ, Foto:
V novom seriáli Hotel sa predstaví aj herec Milo Kráľ.
1

Seriál Hotel, podobne ako 2. séria Za sklom, si musel počkať na nasadenie do vysielania. Jojka ho začala nakrúcať ešte v roku 2016 a pôvodné plány hovorili o tom, že tento rodinno-komediálny seriál ešte na jeseň minulého roka. Televízia však nenašla vhodný vysielací slot a na premiéru si teda musel počať až do tejto jari. Seriál s podobnou tématikou s názvom Delukse Jojka nakrúca v týchto dňoch a premiéra je naplánovaná na jeseň 2018.

Zatiaľ čo Delukse sa bude viac-menej odohrávať v interiéroch, Hotel je nakrútený najmä exteriéroch a reálnych priestoroch. V seriáli sa predstaví napríklad Juraj Ďurdiak známy z rozprávky Princ a Večernica, Zuzana Konečná, Milo Kráľ, Petr Šimun, Eugen Libezňuk, Vlastina Svátková, Zuzana Kronerová, Judita Hansman či Martin Mňahončák.

Ústredný príbeh seriálu sa začína v momente, keď sa Dorota chystá na vlastnú svadbu v hoteli, príde však na to, že ju jej snúbenec len využíva a podvádza, a preto svadbu zruší. Aby dokázala zaplatiť účet za nevydarenú svadbu, musí sa v hoteli zamestnať. Zoznámi sa s manažérom Romanom, s ktorým si postupom času vytvoria romantické puto. Obaja zároveň riešia patálie s rôznorodými hosťami, ale aj so zamestnancami hotela.

Vo vedľajších príbehoch budú mať diváci možnosť vidieť napríklad starší manželský pár, ktorý k sebe po rokoch hľadá cestu, problémy s agentom-provokatérom, ktorý má za úlohu na hotel vyhrabať nejakú špinu, interné nezhody šéfkuchára, ktoré vyústia do kulinárskej vojny či záhadu izby, v ktorej nikto nechce bývať, pretože v nej straší.

Svet v hotelovom prostredí je priesečníkom rôznych ľudských príbehov. Stretávajú sa tu osudy tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo, uvoľnenie, oddych vo wellness, gastronomické zážitky v reštaurácii, intimitu za dverami luxusných apartmánov či zábavu na oslavách. Životy hotelových hostí sa však pretínajú so životmi hotelového personálu, ktorý sa stará o to, aby všetko fungovalo presne ako švajčiarske hodinky. Alebo aj nie. Nekonečne pestrá paleta ľudských príbehov je v kombinácii s exkluzívnou prírodnou scenériou a lákavým prostredím, ktoré všetci dobre poznáme, veľmi zaujímavým kokteilom. Hotel je výnimočný televízny projekt s prvkami filmu, výborným hereckým obsadením, špičkovým režisérom a kvalitným spracovaním, z ktorého skrátka nebudete chcieť odísť, píše sa v anotácii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #televízia JOJ #Milo Kráľ #oseriáloch #seriál Hotel