Namiesto Rexa Detektív Dušo. Markíza ponúkne novinku s Alexandrom Bártom

, 19.12.2017 07:00
detektív dušo, alexander bárta,
V novinke Detektív Dušo sa predstaví herec Alexander Bárta. Autor:

Blížiaci sa január bude plný seriálov. Televízie nenechajú divákov vydýchnuť a počas dlhých zimných večerov im ponúknu svoje nové seriály. Televízia Markíza okrem Susedov a Oteckov ponúkne novinku s názvom Detektív Dušo, v hlavnej úlohe s Alexandrom Bártom a Petrou Vajdovou.

Detektív Dušo dostane priestor od 11. januára v slote, v ktorom sa doteraz vysielal Rex. Okrem Bártu a Vajdovej sa v seriáli objavia: Táňa Radeva, Miro Noga, Gregor Hološka či Ondrej Kovaľ.

Seriál sa odohráva v malom mestečku Bystrica, ktoré láka atrakciami turistov, má chemickú fabriku, firmu na výrobu záhradných mechanizmov, golfový klub aj futbalové družstvo.

V novom seriáli sa
		objaví aj Miroslav Noga.
Miroslav Noga a
		Alexander
		Bárta.
+3Alexander
		Bárta ako detektív Dušo.

„Dej je odľahčený humornými dialógmi, vtipnými postavičkami Pata a Mata, a dokonca až bizarnými situáciami, ktoré vie vymyslieť len sám život. Dušo Štefánik (Alexander Bárta) určite nepatrí k typickým detektívom,“ uvádza Markíza.

„Okrem prekrásnych kútov Slovenska, v ktorých sa seriál natáčal, uvidíte aj neopakovateľné kulinárske umenie Dušovej mamy (Táňa Radeva), zarážajúcu nešikovnosť dvoch policajtov Patrika (Gregor Hološka) a Martina (Ondrej Kovaľ), ako aj zábavné situácie vyplývajúce z klasických medziľudských vzťahov,“ uzatvára televízia v anotácii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Alexander Bárta #oseriáloch #Detektív Dušo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku