RTVS prináša unikát. Prvý 3D večerníčkový seriál Websterovci

, 24.12.2017 07:00
websterovci,
Pavúčia rodinka poteší počas Vianoc aj tých najmenších. Autor:

RTVS na Vianoce predstaví prvú sériu svojho nového večerníkového seriálu o modernej pavúčej rodinke – Websterovci, ktorý vznikal ako prvý na Slovensku pomocou 3D technológie.

Prvá séria má 6 častí, každú s dĺžkou okolo 11 minút. Všetky epizódy odvysiela Dvojka s hlasovým komentovaním pre nevidiacich a skrytými titulkami pre nepočujúcich.

Vo vnútri ľudského sveta existuje iný, malý svet. Je tiež utkaný z príbehov ako ten náš. Ich vlákna prepletajú bytosti s ôsmimi nohami a štyrmi očami – pavúky. Pavúčia rodinka Websterovcov žije na najvyššom poschodí v útulných kokónoch zavesených vo výťahovej strojovni.

Nový seriál
		Websterovci.
Nový seriál
		Websterovci.
+4Nový seriál
		Websterovci.

Hlavná hrdinka – šesťročná pavúčica Lili, sa toho musí veľa naučiť. Utkať svoje prvé vlákno, spustiť sa prvýkrát do školy. Jej tínedžerský brat Hugo ju sprevádza, aj keď mu sestra niekedy poriadne lezie na nervy. Mama Alma sa postará o pavúčie pochúťky a tato Walter o rozhodné slová. Trošku zábudlivá babka Matilda a vášnivý zberateľ dedko Rafael zas o prekvapivé vynálezy. V šiestich príbehoch objavíme nielen pevnosť pavúčieho vlákna, ale najmä skutočnú silu rodiny, ktorú spája.

Autorkou námetu je Katarína Kerekesová, ktorá stála aj za zrodom populárneho večerníčku Mimi a Líza, ktorý diváci poznajú rovnako z obrazoviek RTVS. Účinkujú: Zuzana Porubjaková (Lili Websterová), Kamil Kollárik (Hugo Webster), Henrieta Mičkovicová (Alma Websterová), Richard Stanke (Walter Webster / Matilda Websterová), Boris Farkaš (Rafael Webster), Oľga Belešová (Ema Longfusová) a ďalší.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #RTVS #Websterovci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk