Susedia už klopú na dvere. Vrátia sa na Nový rok

, 09.12.2017 07:00
susedia
Pôvodná zostava sa vracia. Autor:

Niekdajší najsledovanejší sitkom na Slovensku sa vráti na obrazovky televízie Markíza po desiatich rokoch s ďalšími epizódami. Návrat je potvrdený - presne - na Nový rok. Budú otvárať pondelkový prime-time a televízia im vyhradila 35-minútový slot. Najnovšia séria bude mať 10 epizód.

Pôvodná zostava sa vracia v plnej paráde! Dobre známe postavičky sa objavia v nových situáciách a príbehoch a sú pripravení – najmä – pobaviť divákov, ktorí čakali na pokračovanie dlhé roky.

František (Peter Marcin), László (Andy Kraus), Zuzana (Zuzana Tlučková) a Ildikó (Viki Ráková) sú o desať rokov starší a to so sebou prináša nové témy na zápletky. Vo svojej podstate sa však veľmi nezmenili. Svoje základné charaktery si zachovali, len sa jemne posunuli ich životy vďaka skúsenostiam a novým životným podmienkam.

Hm, čo asi tak títo dvaja špekulanti vymýšľajú...

A post shared by Susedia (@susedia.official) on

Manželstvo Františka a Zuzany už prejavuje značné známky opotrebenia, čomu nenapomáha stále sa zväčšujúci rozdiel v schopnosti priniesť do rodinného rozpočtu nejaké to euro. Kým Zuzana sa zmenila z podomovej obchodníčky na vážnu podnikateľku, ktorá využíva všetky výdobytky moderných technológií na to, aby svoje impérium stále rozširovala, František sa zabrzdil na pozícii radového člena Lesnej správy.

Zuza to so svojimi nálepkami na chudnutie a iným tovarom dotiahla až na "PREDAJCU ROKA"

A post shared by Susedia (@susedia.official) on

Zato Ildikó sa vôbec nezmenila. Stále nevie variť ani dobre po slovensky, je rovnako žiarlivá a temperamentná ako pred desiatimi rokmi. Akurát László sa dostal do nezávideniahodnej situácie. Už ani to kutilstvo nie je ako predtým a tak si hľadá prácu, ktorá by mu okrem peňazí zabezpečila aj pokoj v rodine. A čo by to bolo za susedov, keby medzi nimi chýbala Sladká!

„Stará, dobrá“ Marta sa vracia vo veľkom štýle. Zmenená na nepoznanie, plná skúseností a zážitkov.

V nových častiach seriálu stretnete aj známe vedľajšie postavy, ako poštára, mamu a otca Františka. Susedia však majú jedno veľké prekvapenie – novú posilu v podobe šarmantnej domovej dôverníčky Andrejky (Dominika Richterová). Mladá, dobre vyzerajúca slečna, ktorá nechtiac, a niekedy aj chtiac, všetkých dráždi.

Ušiak František spolu so susedkou Andrejkou Vás všetkých pozdravujú.

A post shared by Susedia (@susedia.official) on

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Andy Kraus #Markíza #Marta Sládečková #oseriáloch #Peter Marcin #susedia #Viki Ráková #Zuzana Tlučková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk