0

Pripravte sa na seriálový maratón! Na Slovensko prichádza hit o leteckej záhade

, 31.03.2021 07:00
manifest,
Seriál Manifest prichádza na Slovensko, diváci uvidia prvú sériu v priebehu veľkonočných sviatkov. Autor:

Bude to poriadny veľkonočný seriálový maratón! Na Slovensko prichádza nový seriál Manifest, ktorý si získal milióny divákov po celom svete. Teraz už aj Slováci budú môcť začať pátrať po pravde a záhade zmiznutého lietadla.

Televízia Dajto od Zeleného štvrtka do Veľkonočného pondelka odvysiela v slovenskej premiére každý večer všetky časti prvej série.

Čo sa stalo so 191 pasažiermi letu, ktorý na niekoľko rokov zmizol z radarov? Na túto otázku kúsok po kúsku skladá odpoveď seriál Manifest, ktorý v slovenskej premiére prinesie počas Veľkej noci v seriálovom maratóne od štvrtka 1. apríla do pondelka 5. apríla televízia Dajto a streamovacia služba VOYO.

Hlavnými hrdinami sú pasažieri zmiznutého letu číslo 828 spoločnosti Montego. Komerčný zaoceánsky let sa nečakane stratil z radarov a rovnako prekvapivo sa o dlhých päť rokov znovu objavil. Všetci si mysleli, že lietadlo sa stratilo kdesi v mori, v jeho návrat už nikto nedúfal. Rodiny cestujúcich sa museli naučiť žiť bez svojich blízkych.

Jednu z hlavných úloh stvárňuje herec Josh...
Jednu z hlavných úloh stvárňuje herec Josh Dallas, ktorého si diváci môžu pamätať z legendárneho rozprávkového seriálu Once Upon a Time. Autor: NBC

Často začali odznova a urobili radikálne kroky, aby prekonali žiaľ. Roky pre nich plynuli a návrat strateného letu je teraz pre nich šokom. Ešte vačším šokom však je zistenie, že kým celý svet „zostarol“ o päť rokov, pre pasažierov tajomného letu čas neplynul. Vracajú sa rovnako mladí ako v deň, keď zmizli. Čo je za touto záhadou?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Veľká noc #televízia Markíza #oseriáloch #Manifest #Dajto