Anketa: Televízna jar bola bez seriálov! Ktorý z nich vám najviac chýba?

, 06.06.2020 07:00
seriály,
Prvé kolo júnového hľadania jarného seriálu, ktorý vám najviac chýba sa začína! Autor:

Počas prvého letného mesiaca budú čitatelia Pravdy hľadať svoj najobľúbenejší jarný seriál, ktorý nútene zmizol z televíznych obrazoviek kvôli koronakríze. Hlasovanie sa uskutoční až v štyroch kolách. Túto sobotu sa začína prvé a potrvá do piatkovej polnoci. Druhé kolo sa uskutoční od 13. júna do 19. júna a budete hlasovať za sedem seriálov. Do tretieho kola (20. jún - 26. jún) postúpi päť seriálov, ktoré vám najviac chýbajú. Rozhodovať o víťazovi budete vo štvrtom kole a budete si vyberať z troch seriálov. Hlasovanie bude prebiehať od 27. júna do 3. júla. Je to len na vás!

1. Oteckovia – TV Markíza

Markíza musela ukončiť vysielanie piatej série obľúbeného podvečerného hitu na začiatku apríla. Minuli sa jej predtočené epizódy. Nakrúcanie sa obnovilo začiatkom júna, nové epizódy uvidia diváci na jeseň.

Upútavka na piatu sériu.

2. Susedia – TV Markíza

Prvou obeťou pandémie boli Susedia. Z novej ôsmej série sa odvysielali len dve epizódy.

Upútavka na začiatok ôsmej série.

3. Červené pásky – TV Markíza

Jarná novinka z nemocničného prostredia, ktorá dojemne a moderne ukázala životy mladých pacientov sa stal okamžite hitom. Televízia seriál stiahla po dvoch epizódach, doteraz nepotvrdila, kedy sa vráti.

Červené pásky zmizli po dvoch častiach.

4. Pán profesor – TV Markíza

Ďalšia jarná novinka, z ktorej sa stihli odvysielať „až“ tri časti. Komediálne ladený seriál ukázal nevšedného pána profesora a jeho študentov.

Pán profesor sa pratal po troch častiach.

5. Horná Dolná – TV Markíza

Z obrazoviek zmizli aj premiérové časti komediálnej stálice, nahradili ich reprízy. Návrat nových epizód televízia avizuje na jeseň.

Počas pandémia vznikla špeciálna korona epizóda.

6. Jenny – TV JOJ

Mal sa odohrať boj medzi Jojkou a Markízou. Jej jarná novinka Jenny si mala zmerať sily s Červenými páskami. Nestalo sa. Jojka však svoju novinku odvysielala celú.

Upútavka k seriálu Jenny.

7. Bola raz jedna škola – TV JOJ

Prvý veľký prepadák tejto sezóny, komediálna miniséria a zvláštnej škole na divákov jednoducho nezabrala a televízia ju stiahla po niekoľkých epizódach z hlavnej stanice a dovysielala na menších.

8. Nový život – TV JOJ

Denný seriál od januára zaznamenal obrovský úspech a vytvoril si veľkú divácku základňu. Ani redukované vysielanie, raz do týždňa, nestačilo, aby sa udržal na obrazovke počas korony. Počas apríla musel ísť na nútenú prestávku. Druhá séria sa vráti na jeseň.

9. Hniezdo

Najväčší hit RTVS za novodobú históriu. Rodinná dráma opantala Slovákov a prinášala verejnoprávnej televízii obrovské rekordy. Aj napriek korona videli seriál diváci bez obmedzení.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #televízia JOJ #susedia #seriál Pán profesor #seriál Nový život #seriál Jenny #seriál Hniezdo #seriál Červené pásky #seriál Bola raz jedna škola #RTVS #Oteckovia #oseriáloch #koronavírus #Horná Dolná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku