Anketa: Vyrástli sme na nich všetci! Ktorý večerníček je váš najobľúbenejší?

, 30.05.2020 07:00
pat a mat, macko uško, bob a bobek, lolek a...
Zvoľte si v priloženej ankete najobľúbenejšiu večerníčkovú klasiku. Autor:

V predchádzajúcich týždňoch ste mali možnosť dozvedieť sa veľa zaujímavostí o večerníčkových rozprávkových klasikách. Vyberte svojho favorita!

V spolupráci s televíziou JOJ a jej detskou stanicou Jojkou minulých päť týždňov čitatelia Pravdy zisťovali, možno, doteraz nezverejnené zaujímavosti o Krtkovi, Bob a Bobekovi, Lolkovi a Bolkovi, Patovi a Matovi, ale aj Mackovi Uškovi. Rozprávky môžu malí aj veľkí sledovať každý deň televízii Jojko, ktorá má v talóne omnoho viac príbehov.

Teraz, keď už viete všetko o obľúbených hrdinoch, nastal správny čas zvoliť si favorita. Hlasujte v priloženej ankete a rozhodnite, ktorá rozprávka je najobľúbenejšia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia Jojko #televízia JOJ #Pat a Mat #oseriáloch #Macko Uško #Lolek a Bolek #Krtko #Bob a bobek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku