Stihnete pozerať?! Najbližšie dni televízie chystajú "nadupanú" ponuku programov

, 01.03.2020 07:00

Prvý jarný mesiac štartuje a spolu s ním aj premiérová ponuka slovenských televízií, ktoré majú v zálohe kopec relácií. Tie zaberú celý týždeň! Čo si vyberiete?

Jar sa začína aj v televíziách a bude to...
Jar sa začína aj v televíziách a bude to poriadne bohatá na programy. Autor: TV Markíza/TV JOJ

Napríklad už v nedeľu večer pokračuje na Markíze Superstar, na Jednotke je pripravená ďalšia premiérová epizóda Hniezda. Na Jojke štartuje nový seriál Jenny nasledovaný reláciou V siedmom nebi. Nový pracovný týždeň sa začne naozaj veľkolepo. Samozrejme, každý podvečer na Markíze sú pripravení Oteckovia.

Na Markízu po troch mesiacoch vracajú Susedia s ôsmou sériou. Hneď po nich bude mať premiéru nový slovenský seriál Pán profesor. Proti týmto programom bude stáť Inkognito na Jojke. Od utorka do štvrtka hlavný vysielací čas patrí Novému životu, pričom v stredu sa k nemu pridá aj novinka Jenny. Markíza spustí dlhoočakávanú novinku Červené pásky. V stredu sa zabavíte aj s Chart Show.

Vo štvrtok sa vracia ďalšia komediálna stálica – Horná Dolná a so svojou dvanástou sériou. Záver pracovaného týždňa patrí na Jojke seriálu Bola raz jedna škola. Markíza tradične ponúkne Dobre vedieť! a na RTVS pokračuje kvíz šou Čo ja viem. Pozrite si televíznu video ponuku na najbližšie dni.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#televízia Markíza #televízia JOJ #RTVS #oseriáloch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku