Žiaden stres pred Vianocami! Tieto seriály vás uchvátia v decembri...

, 02.12.2019 07:00
lost in space, stratení vo vesmíre,
Na Štedrý deň Netflix sprístupní rodinnú sci-fi drámu Stratení vo vesmíre, ktorí sa vracajú s druhou sériou. Autor:

Najkrajšie sviatky roka už poriadne klopú na dvere. Seriáloví fanúšikovia nemusia zúfať! Posledný mesiac v roku im prinesie ponuku, pri ktorej uniknú stresu.

1. The Witcher (Zaklínač)

Príbeh ukazuje fiktívnu stredovekú krajinu, v ktorej nechýbajú nadprirodzené bytosti, ústrednou postavou je lovec čarodejníc Geralt z Rivie, Netflix stavil na hviezdneho Henryho Cavilla (Muž z ocele). Doteraz vzniklo sedem knižných pokračovaní, preto nie je prekvapením, že streamovací gigant hovorí o vzniku minimálne troch sezón, námetov majú televízni tvorcovia viac ako dosť. Prvá séria štartuje na Netflixe 20. decembra, pričom istá je aj druhá séria, ktorú diváci uvidia v roku 2021. Tvorcovia deklarujú snahu nakrútiť sedem sérií.

2. Lost in Space (Stratení vo vesmíre)

Vesmírny spektakulár sa vracia s novými epizódami! A opäť v tom má prsty Netflix. Prvá séria uchvátila svet ešte na jar 2018, na pokračovanie si diváci museli počkať pomerne dlho. Robbinsovci sa vrátia s druhou sériou rovno na Štedrý deň.

3. V-Wars

Vyzerá to tak, že Netflix ovládne decembrovú ponuku seriálov. Už 5. decembra predstaví, po dlhom avizovaní, svoju sci-fi drámu V-Wars. Vďaka tomuto seriálu sa na obrazovky po dlhšej odmlke vráti herec Ian Somerhalder z Upírskych denníkov. A znova stvárni upíra. Tentokrát pôjde o úplne iný typ seriálu. Bude hrať lekára a vyšetrovateľa zároveň, keď ľudstvo bude decimovať tajomný vírus, ktorý mení ľudí na krvilačné monštrá. Pričom na Zemi môže byť len jeden dominantný druh.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Lost in Space #netflix #oseriáloch #The Witcher #V Wars #Vianoce 2019 #zaklínač
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku