Veľká prehra? Walker, texaský ranger sa vráti bez Chucka Norrisa

, 03.10.2019 07:00
jared padalecki, supernatural, lovci duchov,
Toto je nový Walker, texaský ranger! Herec Jared Padalecki ho stvárni v novej verzii legendárneho seriálu. Autor:

Tento seriálový návrat by čakal len málokto. Televízie vo veľkom vracajú život dávno skončeným seriálom, niekedy ich výber poriadne prekvapí.

V minulých rokoch sa usmialo šťastie na mnohé seriálové legendy ako Akty X, Murphy Brownovú, Hrdinov, Beverly Hills 90210, Merlose Place, Dynastiu, Willa & Grace, Čarodejnice, MacGyvera, Magnuma, Roswell. Mnohé z nich uspeli, iné nie a skončili sa pofidérnou kvalitou a rýchlo sa pratali z obrazoviek.

Televízia CBS, ktorá má v portfóliu spomínaného MacGyvera alebo Magnuma chce zresuscitovať ďalšieho mužského hrdinu, ktorú brázdil obrazovky pred takmer dvoma desaťročiami. Reč je o Walkerovi, texaskom rangerovi, ktorému vdýchol život herec Chuck Norris. Len málokto by čakal, že tento seriál sa dočká novej verzie, s prihliadnutím na mnohé kreatívne absurdity, ktoré sa v epizódach vyskytli.

Bez ohľadu nato, Walker sa dočkal až 8 sezón a až 202 epizód, dokonca vznikol aj neúspešný spin-off s názvom Sons of Thunder. Prvá epizóda sa vo vysielaní objavila v roku 1993, posledná v roku 2001. Po dlhých 18 rokoch sa CBS snaží oprášiť tento formát a dať mu novodobý šat a má už aj konkrétne predstavy.

Hlavnej úlohy, sa po novom, ujme herec Jared Padalecki, ktorý posledných 15 rokov hral v seriáli Supernatural (Lovci duchov). Ten sa na Slovensku nevysiela, no v USA patrí medzi najväčšie hity. Slovenskí diváci si ho môžu pamätať zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (Gilmore Girls), v ktorom stvárnil dobrosrdečného Deana. Padalecki sa, začiatkom októbra, predstaví ešte vo finálovej sérii Lovcov duchov a následne sa môže venovať novým projektom. Nová verzia Walkera by sa mohla dostať do vysielania počas budúcoročnej jesene.

Po novom bude Walker zlomený vdovec a otec dvoch detí, ktorý sa vracia do Texasu a bude musieť sa začleniť do fungujúcej rangerskej komunity, kde platia iné pravidlá. Navyše mu pridelia partnerku, prvú rangerku v histórii, tá si bude musieť vydobyť miesto v profesii, ktorá nikdy nebola určená pre nežné pohlavie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Walker Texas Ranger #oseriáloch #Jared Padalecki #Chuck Norris
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku