Totálna premena obľúbenej herečky! Z krehkej Snehulienky je zúfalá vrahyňa

, 15.08.2019 07:00
ginnifer goodwin, why women kill,
Obľúbená herečka Ginnifer Goodwin je späť, v novinke Why Women Kill. Autor:

September sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj nová televízna sezóna plná premiér. Tesne pred štartom však prichádza novinka Why Women Kill z dielne streamovacej spoločnosti CBS All Access, ktorá týmto prírastkom posilňuje svoju pozíciu.

Online televízia vracia na obrazovky obľúbený formát podobný Zúfalým manželkám, čo nie je náhoda, keďže za novým seriálom stojí tvorca tohto kultového seriálu – Marc Cherry. Ten znova prináša overenú schému, teda zúfalé ženy, ktoré sú uväznené v neraz nefungujúcich, zvláštnych vzťahov a cesty von niet. Teda existuje jedna – smrť „drahej polovičky“. Samozrejme musí mať alibi a zahrať trúchliacu vdovu.

Why Women Why (Prečo ženy vraždia) ukáže príbehy jedného domu, troch žien, v troch časových rovinách, no s jedným rovnakým problémom – nefungujúcim manželstvom. Jeden príbeh je zo 60-tych rokoch, druhý z 90-tych a tretí zo súčasnosti. Rôzne časy, rôzne podoby vnímania žien, rôzne manželské problémy. Ignorácia, pohŕdanie, nevera, skrytá homosexualita. Niečo sa dá skrývať, niečo nie. Spoločným menovateľom je trápenie uväznených žien.

Seriál bude 10-dielnym vtipno-dramatickým exkurzom do zúfalého manželského života, snahy tolerovať svoje polovičky, smútok z manželstva až po skrsnutie plány na odstránenie nenávidených manželov. Ešte predtým „nové“ zúfalé manželky vyskúšajú všetky svoje ženské zbrane, aby dodržali svoje sľuby až do smrti. Budú koketovať, zvádzať, bojovať s milenkami, milencami. Keď zmiznú posledné kvapky hrdosti, príde hnev a diabolský plán…

Novinka púta pozornosť hviezdnym hereckým obsadením. Na obrazovky sa po takmer trojročnej pauze vracia obľúbená herečka Ginnifer Goodwin, ktorá stvárnila Snehulienku v seriálovom hite Kde bolo, tam bolo (Once Upon a Time) vysielaného aj u nás. Goodwin sa tentokrát predvedie v úlohe udupanej manželky. Druhým zvučným menom je Lucy Liu, ktorú si diváci môžu pamätať zo seriálu Ally McBeallová. Treťou zúfalou manželkou bude herečka Kirby Howell-Baptiste. Prvá séria má premiéru 15. augusta.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Why Women Kill #oseriáloch #Lucy Liu #Ginnifer Goodwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku