Prichádza spektakulárny seriálový zážitok. Každý bude chcieť byť stratený

, 14.03.2018 07:00
lost in space, stratení vo vesmíre,
V novom spracovaní sa predstaví hviezdne obsadenie na čele s Maxom Jenkinsom. Sekundovať mu bude Molly Parker, Parker Posey, Ignacio Serricchio, Toby Stephens, Raza Jaffrey, Adam Greydon Reid. Autor:

Netflix je synonymom toho najlepšieho, čo v súčasnosti svet seriálov ponúka. Neváha ani túto jar a už 13. apríla ponúkne ďalšiu novinku, ktorá napraví reputáciu filmu z roku 1998, ktorý bol prepadákom. Po 20 rokoch sa vracajú Stratení vo vesmíre (Lost in space), v novom spracovaní.

A výsledok vyzerá mimoriadne skvostne. Pred dvoma dekádami režisérovi Stephenovi Hopkinsovi nepodarilo oživiť klasický seriál zo 60-tych rokov prostredníctvom filmu. Nepomohol mu ani herec Matt LeBlanc z Priateľov. Pri vtedajšom rekordnom rozpočte 80 miliónov dolárov, tržby dosiahli len 132 miliónov. Stratení vo vesmíre tak pohoreli na všetkých frontoch, film bol naozaj zlý a diváci ho odmietli.

Odvtedy sa akoby na rodinu Robinsonovcov zabudlo. Netflix ich oživil a minulý rok avizoval reštart celej tejto značky a fanúšikom bolo hneď jasné, že tentokrát Lost in Space dostanú modernú, mimoriadne kvalitnú podobu. A stalo sa. Trailer vyzerá skvostne!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#netflix #oseriáloch #Lost in Space #Stratení vo vesmíre
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku