Seriálové novinky

Seriálové novinky Aktualizovať

22. 01. 2021

10:35

Ďalší seriálový hit je na svete! Netflix potvrdil vznik druhej série seriálu Bridgerton, ktorý v minulých týždňoch spôsobil doslova šialenstvo medzi divákmi. Za štyri týždne ho videlo 65 miliónov domácností.

18. 01. 2021

14:40

Noví Priatelia sa začínajú nakrúcať! Naplno by sa kamery mali rozbehnúť počas skorej jari. Vysielanie sa očakáva v máji, teda presne s ročným meškaním pre pandémiu.

14:38

Televízia JOJ potvrdila pre túto jar štart najdrahšieho seriálu v histórii Slovenska. Slovania by sa mohli objaviť vo vysielaní začiatkom marca.

14:35

Druhý Marvel seriál s názvom The Falcon and the Winter Soldier bude mať premiéru v marci, tretí v poradí - Loki - sa predvedie v máji.

14:33

Pandémia koronavírusu má na svedomí ďalší seriálový plán. Pôvodne sa fanúšikovia mali dočkať crossoveru medzi Batwoman a novinky Superman & Lois. Od tohto plánu nakoniec tvorcovia museli ustúpiť.

14:32

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov Príbehu služobníčky! Hoci sa stále čaká na premiéru 4. série, streamovacia platforma Hulu potvrdila vznik aj tej piatej.