Nikto netušil, že by sa mal tento seriál vrátiť! Smola, aj tak z toho nič nebude

, 03.02.2020 07:00
oc kalifornia, the oc,
V roku 2020 návrat seriálu nehrozí, nie je však vylúčený neskôr. Autor:

Televízia FOX poriadne prekvapila svojou ideou, o ktorej zaryto mlčala. Chcela vrátiť na výslnie svoj niekdajší seriálový hit, nateraz z toho nič nebude.

Táto informácia zaskočila všetkých, keď stanica kula plány na návrat kultového seriálu OC Kalifornia, ktorý spôsobila ošiaľ aj na Slovensku. V rokoch 2003 – 2007 prežívali milióny divákov životné osudy zbohatlíkov z Orange County. Prvé série boli obrovským hitom a z mladých hercov sa stali megahviezdy. Najviac slávu neuniesla herečka Mischa Barton (Marissa), ktorú tvorcovia na konci tretej série „zabili“, aby sa problémistky zbavili.

Lenže sa to odrazilo na sledovanosti a štvrtá séria zažila obrovský úpadok. Televízie nelenila a seriál bez milosti zrušila. Tvorcovia mali však dostatok času, aby stihli napísať uzavretý koniec.

O trinásť rokov neskôr po poslednej klapke a stále zúriacom trende revivalov seriálov FOX zatúžil vrátiť OC Kaliforniu späť a potichu začala spriadať plány potenciálneho návratu a s týmto plánom sa jej v dnešnej dobe priam nemožné, utajiť ju.

Asi by bol väčší „poprask“ správa, že sa televízií podarilo svoje ťaženie dotiahnuť do zdarného konca. Avšak musela ísť s pravdou von, aj keď nepríjemnou. V roku 2020 sa OC Kalifornia nevráti.

Riaditeľ televízie Michael Thorn priznal svoju veľkú snahu dať dokopy seriálovú partiu v zložení Ryan, Marissa, Seth a Summer. Otázne by bolo, ako by sa tvorcovia vysporiadali s faktom, že Marissa v deji zomrela. „Návrat OC Kalifornie sa neuskutoční, aj napriek mojej obrovskej snahe. Bohužiaľ, ani jeden z hercov nie je v súčasnosti k dispozícii. Klamal by som, ak by som povedal, že som ich pravidelne neoslovoval,“ uzavrel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #OC Kalifornia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku