Fanúšikom stačil iba trailer! Beverly Hills 90210 ešte pred štartom trhá rekordy

, 03.06.2019 07:00
beverly hills 90210, beverly hills, 90210, bh...
Legendárny seriál sa vráti už 7. augusta. Autor: ,

Ešte čosi vyše dvoch mesiacov zostáva do uvedenia hraného dokumentu Beverly Hills 90210, avšak už teraz seriál trhá rekordy v sledovanosti. Reč o je prvej upútavke, ktorá priniesla televízii FOX prvenstvo medzi novými seriálmi.

Seriálovým veteránom z partičky okolo Brandona Walscha stačili dva týždne nato, aby prekonali vyostrenú konkurenciu. Beverly Hills 90210 zvalcovalo všetky nové seriály, ktoré televízie chystajú do novej televíznej sezóny v rekordnom čase.

Televízia sa teší z enormného úspechu čosi vyše minútového traileru, ktoré celkovo bolo pustené neuveriteľných 27 miliónovkrát na všetkých online platformách. Toto číslo bude ešte stúpať, keďže špeciálne 6-dielne pokračovanie má naplánovanú premiéru až na 7. augusta.

Zaujímavosťou je, že upútavka neobsahuje žiadne nové zábery, je to špeciálne promo, v ktorom sa znova stretáva väčšina pôvodných postáv a sprevádza ich legendárna znelka dávajúca na známosť, že nastal správny čas na návrat.

Pripravovaný hraný dokument nedal šancu potenciálnym novým hitom a ukázal, že pravým hitom je práve Beverly Hills, ktoré sa vracia na obrazovky po dvoch dekádach od poslednej časti.

Obľúbení herci už aktuálne nakrúcajú prvé scény a k nostalgii prispeje, napríklad, aj známa reštaurácia Peach Pit, ktorej replika vzniká vo filmových štúdiách. Stále však nie je jasné, o čom presne nové príbehy budú. Isté je jedno, že nepôjde o klasický seriál, ale o mix dokumentu a hranej drámy. Herci si zahrajú samých seba a po rokoch si uvedomia, že tieň svojich niekdajších úloh neprekročia a budú sa snažiť presvedčiť televízie, aby im pomohli zrealizovať plnohodnotný návrat.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oseriáloch #Beverly Hills 90210
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku