Markíza sa nemieni vzdať kontroverznej šou! Bude pokračovať až do leta

Reality šou Svadba na prvý pohľad sa nikam nechystá. Aj napriek tomu, že druhá séria sa končí už v piatok.

, 27.04.2021 07:00
svadba na prvý pohľad, Foto:
Markíza potiahne Svadbu na prvý pohľad až do leta.
1

Pre televíziu Markíza je tento kontroverzný sociálny experiment založený na manželstve na prvý pohľad veľkým úspechom. Sledovanosť druhej série predčila čísla aj jednotky. Pravidelne stanica vyhráva súboj o diváka počas piatkových večerov a je stabilnou jednotkou na trhu. Stabilne nové časti sa pohybovali vysoko nad hranicou 400-tisíc divákov. Svadba na prvý pohľad s druhou sériou sa stala jednoznačným jarným hitom.

Nie je preto prekvapením, že Markíze sa veľmi ťažká vzdáva tohto formátu. A našlo sa riešenie. Šou sa bude vysielať až do začiatku leta. Opäť spojí sily so sesterskou televíziou Nova. Nebude to prvýkrát. Napríklad, pravidelne využíva českú verziu Zámeny manželiek mimo hlavnej sezóny. Tentokrát chňapne po českej verzii Svadby na prvý pohľad, ktorá sa vysielala v Čechách len nedávno. Pre tento trh išlo o prvú sériu.

pán profesor, Čítajte aj Markíza naďalej posúva svoje extrémy! Takto vysoko so seriálom ešte nebola

Už 7. mája si budú môcť Slováci pozrieť, ako štyri české páry sa pokúsili nájsť svoj happyend. Tím expertov tvorí podobne ako u nás trojica odborníkov: Katarína Szabodos – psychologička, Tomáš Novák – psychoterapeut a Jaroslava Babková – genetička, ktorá je známa aj zo slovenskej verzie šou Svadba na prvý pohľad.

Prvý pár tvoria sympatická 23-ročná zdravotná sestra Natália a 36-ročný pohľadný podnikateľ František.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #Svadba na prvý pohľad #televízia Markíza