0

Markíza prekvapuje ďalšími čachrami so známymi tvárami: Zlákala hviezdu Jojky

, 02.02.2021 07:00

Len v nedeľu televízia predstavila kompletnú zostavu šiestej série šou Tvoja tvár znie povedome, teraz prekvapuje zmenami za porotcovským pultíkom.

Je očividné, že Markíza sa snaží svojej ťažiskovej šou vrátiť lesk, keďže relácia mala vynútenú pauzu kvôli pandémii a treba ju poriadne divákom pripomenúť. Úlohy moderátora sa znova zhostí Martin Nikodým, ktorý už v piatej sérii prebral štafetu po Martinovi Pycovi Rauschovi. Možno si fanúšikovia robili nádeje, že sa Pyca podarí zlákať do chystanej šiestej série, keďže má za sebou poriadny prepadák v podobe jojkárskej Zlatej masky. Nakoniec Markíza opäť chňapla po Nikodýmovi.

Víťazka ostatného ročníka Superstar - Barbora...
Herečka zo
		seriálu Sestričky - Kristína...
+1Moderátorka a komička
		Eva "Evelyn" Kramerová v...

Je známa aj kompletná osmička súťažiacich, ktorí čoskoro budú zabávať celé Slovensko. Televízia sa však rozhodla spraviť zmeny aj v porote. Dlhoročná stabilná zostava je minulosťou! Definitívne končí Zuzana Fialová a Dano Dangl. Vráti sa však spevák Kuly a herečka Zuzana Kubovčíková Šebová. Novou členkou je, pomerne prekvapujúco, Lujza Garajová Schrameková, ktorá je skôr spájaný s konkurenčnou Jojkou. Dlhodobo účinkovala v seriáli Naši, v nedávnej minulosti mala vlastnú talk-šou Čau Lujza a najmä je moderátorkou ťažiskovej šou Česko Slovensko má talent.

V šiestej sérii sa objaví v porote herečka a...
V šiestej sérii sa objaví v porote herečka a komička Lujza Garajová Schrameková. Autor: TV Markíza

„Byť porotkyňou v tejto úspešnej šou je veľkou poctou a pre mňa aj veľkou výzvou. Verím, že so Zuzkou a Kulym vytvoríme dobrý porotcovský tím a že fanúšikom Dana Dangla a Zuzky Fialovej ponúknem niečo nové a veselé, aby za nimi nemuseli dlho smútiť. Na nové zážitky a skvelých kolegov sa veľmi teším,“ povedala pre televíziu pri avizovaní zmien v porote.

Markíza sa uchmatla na niekoľko týždňov konkurenčnú tvár, pokračuje tak séria rôznych čachrov medzi komerčnými stanicami. Treba však dodať, že ide o bežnú prax. Napríklad taká Jojka zas anganžovala do svojho pripravovaného seriálu Nemocnica dlhoročnú markizácku stálicu – Nelu Pociskovú. Dlhodobo medzi Markízou a Jojkou pendlujú najvychytenejší herci ako Tomáš Maštalír alebo Ján Koleník.

Hviezda
		seriálu Sestričky, herec Braňo Mosný v...
Herec zo
		seriálu Pán profesor - Martin Klinčúch...
+1Komik František
		Košarišťan alias Fero Joke v 6....

Štvrtá stolička v porote „Tváre“ bude patriť tento rok hosťujúcim hviezdam. Každý týždeň sa v nej predstaví niekto iný a Markíza avizuje rôzne prekvapivé účasti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Tvoja tvár znie povedome #televízia Markíza #oseriáloch #Lujza Garajová Schrameková